Bokhyllor ett par, 1900-talets andra hälft
SlutprisInga bud
Utrop600 SEK
Tallrikshylla, allmoge, 1800-tal
Slutpris1 500 SEK
Utrop800 SEK
Hylla, 1900-talets slut
Hylla, 1900-talets slut
Slutpris1 200 SEK
Utrop600 SEK
Bockbord, 1900-talets första del
Slutpris900 SEK
Utrop800 SEK
Stol, 1900-talets första del
Stol, 1900-talets första del
Slutpris500 SEK
Utrop600 SEK
Karmstolar 4st, Jutlandia, 2000-tal
Slutpris1 600 SEK
Utrop1 000 SEK
Stolar 3st, Leksandsmodell, Erkers, Siljansnäs
Slutpris1 400 SEK
Utrop500 SEK
Barstolar 4st samt bord, 2000-tal
Slutpris500 SEK
Utrop1 000 SEK
Stolar 2st, Leksandsmodell, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Spegel med konsolbord, rokokostil, omkring 1900-talets mitt
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK
Karmstol, Poul Volther för Farstrup, Danmark, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Utrop800 SEK
Liten flaska, 1800-tal
Liten flaska, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Utrop400 SEK
Stolar 4st, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Utrop600 SEK
Stolar 3st, omkring 1900-talets mitt
Slutpris200 SEK
Utrop500 SEK
Avrinningsbord, allmoge, 1800-tal
Slutpris900 SEK
Utrop1 000 SEK
Sjömanskista, 1900-talets början
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK
Karmstolar ett par, gustaviansk stil, 1900-talets slut
Slutpris400 SEK
Utrop500 SEK
Vattenkaraffer med glas 7st, tidigt 1900-tal
Slutpris1 500 SEK
Utrop600 SEK
Vattenkaraffer med glas 8st, tidigt 1900-tal
Slutpris1 700 SEK
Utrop600 SEK
Slutpris1 400 SEK
Utrop600 SEK
Slutpris1 600 SEK
Utrop600 SEK
Slutpris1 600 SEK
Utrop600 SEK
Slutpris1 600 SEK
Utrop600 SEK
Damarmbandsur, Omega, Genève
Damarmbandsur, Omega, Genève
Slutpris1 300 SEK
Utrop500 SEK
Damarmbandsur, Omega, Seamaster
Slutpris700 SEK
Utrop400 SEK
Halsband med hänge i sterlingsilver
Slutpris400 SEK
Utrop500 SEK
Armringar 3st, sterlingsilver
Armringar 3st, sterlingsilver
Slutpris1 200 SEK
Utrop800 SEK
Armband och halsband i sterlingsilver
Slutpris500 SEK
Utrop600 SEK
Glas 13 delar, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Utrop500 SEK
Gustaf Magnusson
Gustaf Magnusson
Slutpris3 800 SEK
Utrop1 000 SEK
Gustaf Magnusson
Gustaf Magnusson
Slutpris1 800 SEK
Utrop1 000 SEK
Fickursställ 5st, tidigt 1900-tal
Slutpris2 200 SEK
Utrop600 SEK
Fickursställ 6st, tidigt 1900-tal
Slutpris1 600 SEK
Utrop600 SEK
Kaffekannor 5st, Rörstrand, 1800-talets slut
Slutpris400 SEK
Utrop500 SEK
Reklamplansch, H&M, Anna Nicole Smith
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Slutpris700 SEK
Utrop500 SEK
Karaffer 4st, 1800-tal
Karaffer 4st, 1800-tal
Slutpris1 200 SEK
Utrop500 SEK
Skulpturer 2st, Kjell Blomberg för Gullaskruf
SlutprisInga bud
Utrop600 SEK
Bordslampa i tenn, 1933
Bordslampa i tenn, 1933
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Bordsfotogenlampa, 1900-talets första hälft
Slutpris900 SEK
Utrop500 SEK
Reklamskylt, "Tvättbjörn", 1900-talets första hälft
Slutpris800 SEK
Utrop500 SEK
Silversmycken 4 delar
Silversmycken 4 delar
Slutpris900 SEK
Utrop500 SEK
Banjo, Cid, Tyskland
Banjo, Cid, Tyskland
Slutpris700 SEK
Utrop800 SEK
Luftpistol, Walther LP, modell 53
Slutpris1 600 SEK
Utrop600 SEK
Lergods 4 delar, Mari Simmulson för Upsala Ekeby
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Kägelspel, 1900-talets första del
Slutpris600 SEK
Utrop400 SEK
Slutpris600 SEK
Utrop600 SEK
Anders Hol (1867-1959)
Anders Hol (1867-1959)
Slutpris100 SEK
Utrop800 SEK