Vitrinskåp, rokokostil, 1900-tal
Slutpris1 200 SEK
Utrop800 SEK
Vitrinskåp, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Utrop500 SEK
Piedestal, empirestil, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Bord, Asien, 1900-tal
Bord, Asien, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Utrop800 SEK
Spegel, rokokostil, 2000-tal
Spegel, rokokostil, 2000-tal
Slutpris1 000 SEK
Utrop1 500 SEK
Bord ett par, nyrenässans, 1800-talets slut
Slutpris2 700 SEK
Utrop600 SEK
Fristörstol, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Utrop800 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Hylla, 1090-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Utrop600 SEK
Stolar 4st, allmoge, 1800-tal
Stolar 4st, allmoge, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Utrop500 SEK
Stolar ett par, senbarock, 1700-tal
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Nattduksbord, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris800 SEK
Utrop400 SEK
Bokhylla i två sektioner, 1950/60-tal
Slutpris1 300 SEK
Utrop800 SEK
Fåtölj med fotpall, "Rimbo", Simo Heikkilä för IKEA, 1990-tal
Slutpris800 SEK
Utrop800 SEK
Bokhylla, 1930/40-tal
Bokhylla, 1930/40-tal
Slutpris800 SEK
Utrop600 SEK
Barstolar 4st, "Quinby", Kave Home, 2000-tal
Slutpris300 SEK
Utrop800 SEK
Bord, barockstil, omkring år 1900
Slutpris300 SEK
Utrop600 SEK
Cafémöbel 2 delar, 19/2000-tal
Slutpris700 SEK
Utrop500 SEK
Golvhörnskåp, allmoge, 17/1800-tal
Slutpris100 SEK
Utrop500 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Slutpris800 SEK
Utrop800 SEK
Bord, nyrenässans, 1800-talets slut
Slutpris800 SEK
Utrop800 SEK
Tamburmajor, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK
Stolar 4st, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK
Fåtölj med fotpall, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 000 SEK
Utrop800 SEK
Slutpris700 SEK
Utrop1 000 SEK
Sybord, sengustaviansk stil, omkring år 1900
Slutpris400 SEK
Utrop500 SEK
Stolar ett par samt karmstolar ett par, barockstil, Nordiska Kompaniet, 1900-talets första hälft
Slutpris900 SEK
Utrop600 SEK
Skrivbord, omkring år 1900
Skrivbord, omkring år 1900
Slutpris500 SEK
Utrop800 SEK
Bokhylla, 1900-talets första hälft
Slutpris800 SEK
Utrop800 SEK
Spegel med konsolbord, 1900-tal
Slutpris900 SEK
Utrop800 SEK
Hylla, tidigt 1900-tal
Hylla, tidigt 1900-tal
Slutpris800 SEK
Utrop600 SEK
Skåp, gustaviansk stil, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Utrop600 SEK
Fåtölj, 1900-talets slut
Fåtölj, 1900-talets slut
Slutpris100 SEK
Utrop500 SEK
Skrivbord, 1960-tal
Skrivbord, 1960-tal
Slutpris3 400 SEK
Utrop1 000 SEK
Bord, tidigt 1900-tal
Bord, tidigt 1900-tal
Slutpris900 SEK
Utrop600 SEK
Schackbord, 1930/40-tal
Schackbord, 1930/40-tal
Slutpris600 SEK
Utrop600 SEK
Damarbetsbord, gustaviansk stil, 1800-tal
Slutpris500 SEK
Utrop800 SEK
Salongsbord, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Utrop600 SEK
Pelarbord, nyrokoko, 1800-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Utrop600 SEK
Bokhylla, empirestil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Utrop800 SEK
Bord, allmoge, 1800-tal
Bord, allmoge, 1800-tal
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Skänk, allmoge, daterad 1836
Skänk, allmoge, daterad 1836
Slutpris400 SEK
Utrop600 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Konsolbord, 1800-talets senare del
Slutpris400 SEK
Utrop600 SEK
Matsalsmöblemang 7 delar, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 000 SEK
Utrop1 000 SEK
Slutpris1 700 SEK
Utrop500 SEK
Slutpris1 100 SEK
Utrop800 SEK
Spegel med konsolbord, 1900-talets första hälft
Slutpris800 SEK
Utrop800 SEK