1618
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Ho, Höganäs, 1900-talets början
1619
Slutpris2 700 SEK
Utrop400 SEK
Luftrenande fläkt, Dyson, HP04
1620
Slutpris2 100 SEK
Utrop1 000 SEK
1621
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Möbeltyg 2st
1622
Möbeltyg 2st
Slutpris500 SEK
Utrop1 000 SEK
Parti silvermynt
1623
Parti silvermynt
Slutpris1 100 SEK
Utrop800 SEK
Parti tågdetaljer, Västtyskland, 1900-talets andra hälft
1624
Slutpris200 SEK
Utrop500 SEK
Ljuskrona, 1900-talets andra hälft
1626
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Dukar i linne 2st, Insjöns Väveri
1630
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK
Strösockerskål, A.G.Dufva, 1800-talets slut
1633
Slutpris2 000 SEK
Utrop400 SEK
Brita Weglin
1634
Brita Weglin
SlutprisInga bud
Utrop500 SEK
1635
Slutpris800 SEK
Utrop600 SEK
Tandguld 2 delar
1640
Tandguld 2 delar
Slutpris3 800 SEK
Utrop2 500 SEK
Serietidningar 11st, 1950-tal
1641
Serietidningar 11st, 1950-tal
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
1644
Slutpris900 SEK
Utrop500 SEK
Parti glas, mestadels 1800-tal
1645
Slutpris1 500 SEK
Utrop500 SEK
Böcker 8 delar
1646
Böcker 8 delar
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Moccaskedar 11st, silver, Mema
1647
Slutpris1 900 SEK
Utrop1 200 SEK
Bordslampa, 1900-tal
Bordslampa, 1900-tal
Slutpris2 300 SEK
Utrop400 SEK
1651
Slutpris200 SEK
Utrop500 SEK
Kamin, Husqvarna, no.82
1652
Kamin, Husqvarna, no.82
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK
Saxofon, The Popular, Tjeckoslovakien
1653
Slutpris800 SEK
Utrop600 SEK
Golvlampa, Frankrike, 1900-talets slut
1654
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK
1655
Slutpris1 000 SEK
Utrop500 SEK
Parti silversmycken
1656
Parti silversmycken
Slutpris2 000 SEK
Utrop1 500 SEK
Parti böcker
1657
Parti böcker
Slutpris700 SEK
Utrop500 SEK
Vaser 3st, Iittala, bl.a. Tapio Wirkkala
1658
Slutpris300 SEK
Utrop400 SEK
Taklampor 3st, 1900-talets andra hälft
1659
Slutpris100 SEK
Utrop400 SEK
Konst 5 delar
1660
Konst 5 delar
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Gardiner ett par, jugend, 1900-talets början
1661
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Sven-Olof Ehren (f.1927)
1662
Sven-Olof Ehren (f.1927)
Slutpris200 SEK
Utrop500 SEK
Kaffe-/teskedar 9st, silver, 1800-tal
1665
Slutpris1 000 SEK
Utrop800 SEK
Figuriner 2st, Lisa Larson för Rörstrand
1666
Slutpris300 SEK
Utrop400 SEK
Dockhus, Lundby, 1900-talets andra hälft
1667
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Vägghyllor 2st, 1900-talets andra hälft
1668
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK
Assietter 12st, Upsala Ekeby
1669
Assietter 12st, Upsala Ekeby
Slutpris100 SEK
Utrop500 SEK
Parti böcker, rörande glas
1670
Parti böcker, rörande glas
Slutpris700 SEK
Utrop500 SEK
Parti klockor och smycken
1673
Parti klockor och smycken
Slutpris700 SEK
Utrop500 SEK
Piedestal, empirestil, 1900-tal
1674
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft
1675
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Tamburmajor, 1900-talets slut
1676
Tamburmajor, 1900-talets slut
Slutpris1 500 SEK
Utrop400 SEK
Mynt 3 delar
1680
Mynt 3 delar
Slutpris800 SEK
Utrop400 SEK
Luftpistol, Stiga
1681
Luftpistol, Stiga
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Lergods 3 delar, troligen antiken
1682
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Parti smycken, bl.a. silver
1684
Parti smycken, bl.a. silver
Slutpris800 SEK
Utrop500 SEK
Glasservisdelar, 1900-talets andra hälft
1685
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK
Dörrar 4st, 1800-tal
1686
Dörrar 4st, 1800-tal
Slutpris1 400 SEK
Utrop1 500 SEK
Modellsegelbåt, 19/2000-tal
1688
Modellsegelbåt, 19/2000-tal
Slutpris400 SEK
Utrop500 SEK