2576
Parti kaffegods, bl.a. Carl TIelsch, 18/1900-tal
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK

2577
Parti kaffegods,18/1900-tal
Slutpris600 SEK
Utrop400 SEK

2578
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK

2579
Parti porslin, 18/1900-tal
Slutpris600 SEK
Utrop400 SEK

2580
Parti keramik, bl.a. 18/1900-tal
Slutpris700 SEK
Utrop400 SEK

2581
Parti figuriner, mestadels tidigt 1900-tal
Slutpris900 SEK
Utrop400 SEK

2582
Parti porslin, mestadels tidigt 1900-tal
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK

2583
Parti allmogeföremål, mestadels 1800-tal
Slutpris600 SEK
Utrop400 SEK

2584
Rollator, Trust, Let's Go Out
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK

2585
Slutpris600 SEK
Utrop400 SEK

2586
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK

2587
Slutpris300 SEK
Utrop400 SEK

2588
Parti böcker, mestadels rörande Dalarna
Slutpris300 SEK
Utrop400 SEK

2589
Symaskin, Husqvarna, Automatic
Slutpris800 SEK
Utrop400 SEK

2590
Parti fotogenlampsdelar
Slutpris1 200 SEK
Utrop400 SEK

2591
Leksaker 5 delar, bl.a. omkring 1900-talets mitt
SlutprisInga bud
Utrop400 SEK

2592
Parti grafik
Slutpris700 SEK
Utrop500 SEK

2593
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK

2594
Parti nysilverföremål, m.m.
Slutpris1 100 SEK
Utrop400 SEK

2595
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK

2596
Parti konst
Slutpris2 800 SEK
Utrop800 SEK

2597
Parti konst
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK

2598
Slutpris1 100 SEK
Utrop400 SEK

2599
Slagborr, Bosch CSB-650-2RE
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK

2600
Slutpris1 000 SEK
Utrop500 SEK

2601
Pallar och piedestaler 8 delar
Slutpris1 000 SEK
Utrop500 SEK

2602
Elektronik 3 delar, Samsung
Slutpris400 SEK
Utrop500 SEK

2603
Slutpris400 SEK
Utrop500 SEK

2604
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK

2605
Symaskin, Husqvarna Classica 95 Electronic
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK