Symaskin, Husqvarna, Electronic
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Parti LP-skivor
1757
Parti LP-skivor
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Böcker 4st
Böcker 4st
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK
Golvlampa, 2000-tal
Golvlampa, 2000-tal
SlutprisInga bud
Utrop400 SEK
Skinnrock, Pege Elfström, Malung
1766
Slutpris1 100 SEK
Utrop500 SEK
Eldgafflar 3st, 18/1900-tal
1767
Eldgafflar 3st, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK
Vaser 3st, Gullaskruf
1769
Vaser 3st, Gullaskruf
Slutpris100 SEK
Utrop400 SEK
Oro 2st, 1900-tal
1773
Oro 2st, 1900-tal
Slutpris1 000 SEK
Utrop500 SEK
Vaser 10st, omkring 1900-talets mitt
Slutpris700 SEK
Utrop500 SEK
Janne Dahl (1924-2006)
1776
Janne Dahl (1924-2006)
Slutpris600 SEK
Utrop800 SEK
Janne Dahl (1924-2006)
Janne Dahl (1924-2006)
Slutpris600 SEK
Utrop600 SEK
Janne Dahl (1924-2006)
1778
Janne Dahl (1924-2006)
Slutpris600 SEK
Utrop600 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft
Slutpris4 000 SEK
Utrop500 SEK
Handväskor 6st, Chiarugi, Reuitertassen, NYPD, m.m.
Slutpris900 SEK
Utrop800 SEK
Väskor 10st
1781
Väskor 10st
Slutpris1 400 SEK
Utrop600 SEK
Parti accessoarer
Parti accessoarer
Slutpris600 SEK
Utrop600 SEK
Allmoge 4 delar, 18/1900-tal
1783
Allmoge 4 delar, 18/1900-tal
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK
Utemöblemang 5 delar, 2000-tal
1784
Slutpris1 200 SEK
Utrop800 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Utrop500 SEK
Parti reklamplanscher, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 100 SEK
Utrop600 SEK
1788
Slutpris1 900 SEK
Utrop500 SEK
Satsbord 3 delar, rokokostil, 1900-talets första hälft
Slutpris900 SEK
Utrop400 SEK
Bordsmonter med innehåll
1790
Bordsmonter med innehåll
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK
Parti tågdetaljer
Parti tågdetaljer
Slutpris100 SEK
Utrop500 SEK
Belysning 4 delar, 1950/60-tal
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK
Slutpris300 SEK
Utrop400 SEK
Akke Hugh Malmeström (1894-1968)
1795
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
3 band, "Bilder ur nordens flora", C.A.M Lindman
Slutpris900 SEK
Utrop500 SEK
Lekhästar 3st, Steiff
1799
Lekhästar 3st, Steiff
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK
Stolar 4st, allmoge, 17/1800-tal
Slutpris700 SEK
Utrop500 SEK
Takfotogenlampa, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris700 SEK
Utrop500 SEK
Parti klockor
Parti klockor
Slutpris1 700 SEK
Utrop500 SEK
1803
Slutpris600 SEK
Utrop400 SEK
Pläd, Lotta Glave för Klippan
1804
Pläd, Lotta Glave för Klippan
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Oljerock, Blue Riband, England
Slutpris200 SEK
Utrop500 SEK
Ljudutrustning 3 delar
Ljudutrustning 3 delar
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Kristall 7 delar
Kristall 7 delar
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Dräktskor ett par, Knulp
1808
Dräktskor ett par, Knulp
Slutpris700 SEK
Utrop400 SEK
Formar 14st, 18/1900-tal
Formar 14st, 18/1900-tal
Slutpris900 SEK
Utrop400 SEK
Koppar 12 delar, 18/1900-tal
Koppar 12 delar, 18/1900-tal
Slutpris900 SEK
Utrop400 SEK
Parti mässingsföremål, bl.a. Skultuna
Slutpris700 SEK
Utrop500 SEK
Mässing 17 delar, 18/1900-tal
Mässing 17 delar, 18/1900-tal
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Slutpris800 SEK
Utrop400 SEK
Spegel, Belgien, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK
Sejdlar 7st, 18/1900-tal
1815
Sejdlar 7st, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK
Kaffekoppar med fat 13st, tidigt 1900-tal
Slutpris100 SEK
Utrop500 SEK
1817
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK