Takkrona, barockstil, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK
Evert Myhrman
Evert Myhrman
SlutprisInga bud
Utrop500 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Handväskor 4st, bl.a. Espiranza Romero
1698
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Trattar i mässing 19st, mestadels 1800-tal
Slutpris1 300 SEK
Utrop600 SEK
Armbandsur 15st, Swatch
Armbandsur 15st, Swatch
Slutpris600 SEK
Utrop800 SEK
Linnetextil 4 delar, Klässbols
Slutpris800 SEK
Utrop600 SEK
Väggdekoration, 2000-tal
Väggdekoration, 2000-tal
Slutpris800 SEK
Utrop400 SEK
Ljusstakar 8st, mestadels Skultuna
Slutpris800 SEK
Utrop600 SEK
Amplar 2st
Amplar 2st
Slutpris1 300 SEK
Utrop500 SEK
Taklampa, jugend, 1900-talets början
Slutpris600 SEK
Utrop400 SEK
1706
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
1707
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Stickade Rättviksmössor 2st
1708
Stickade Rättviksmössor 2st
Slutpris800 SEK
Utrop500 SEK
Pälsjacka, Kina
1709
Pälsjacka, Kina
Slutpris2 500 SEK
Utrop500 SEK
Anna Ödman
Anna Ödman
Slutpris1 900 SEK
Utrop500 SEK
Rune Lindström, efter
Rune Lindström, efter
Slutpris300 SEK
Utrop400 SEK
Slutpris300 SEK
Utrop400 SEK
Ole Kortzau
Ole Kortzau
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Märta Esseen
Märta Esseen
Slutpris3 400 SEK
Utrop400 SEK
Thomas Mandel
Thomas Mandel
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK
Kandelabrar 2 par, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK
Parti folkdräktsdelar för pojke och flicka
Slutpris1 100 SEK
Utrop500 SEK
Delar till kabaretfat 33st, 18/1900-tal
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Dockhus, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Utrop400 SEK
Slutpris1 100 SEK
Utrop500 SEK
Linnetextil 2 delar
Linnetextil 2 delar
Slutpris1 500 SEK
Utrop600 SEK
Slutpris2 000 SEK
Utrop1 200 SEK
Möbler 2 delar, 1940-talm
Möbler 2 delar, 1940-talm
Slutpris900 SEK
Utrop500 SEK
Parti kuriosa
Parti kuriosa
Slutpris600 SEK
Utrop400 SEK
Slutpris5 200 SEK
Utrop3 500 SEK
Vägghängare, 19/2000-tal
1727
Vägghängare, 19/2000-tal
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Bryggerilåda, Eskilstuna Bryggeri, 1900-talets första hälft
1730
Slutpris800 SEK
Utrop500 SEK
Fårullfodrad väst
Fårullfodrad väst
Slutpris1 100 SEK
Utrop400 SEK
Parti koppar- och mässingsföremål, 18/1900-tal
Slutpris800 SEK
Utrop500 SEK
Koppar 11 delar, mestadels 1800-tal
Slutpris600 SEK
Utrop600 SEK
Ljuskrona, 2000-tal
Ljuskrona, 2000-tal
Slutpris300 SEK
Utrop400 SEK
Ytterfoder ett par, Gustavsberg, omkring år 1900
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK
Parti vaser, tidigt 1900-tal
Parti vaser, tidigt 1900-tal
Slutpris1 500 SEK
Utrop400 SEK
Parti glas och vattenkaraffer, 1900-talets början
Slutpris600 SEK
Utrop400 SEK
Parti fickur och fickursställ, tidigt 1900-tal
1738
Slutpris1 700 SEK
Utrop800 SEK
Keramik 6 delar, Rörstrand/Gustavsberg, 18/1900-tal
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK
Trattar 13st, 1800-tal
Trattar 13st, 1800-tal
Slutpris1 100 SEK
Utrop500 SEK
Parti formar, 1900-tal
1742
Parti formar, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Slutpris700 SEK
Utrop500 SEK
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK
Flätad vedkorg
1752
Flätad vedkorg
Slutpris800 SEK
Utrop400 SEK
Okänd konstnär, England, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Utrop400 SEK