Taklampa, jugend, 1900-talets början
Slutpris1 100 SEK
Utrop500 SEK
Kopp med hänkel, silver, A.G.Dufva, Stockholm, 1905
Slutpris1 200 SEK
Utrop800 SEK
Slutpris600 SEK
Utrop400 SEK
Byggsats, LEGO, Star Wars, 10188
Slutpris2 600 SEK
Utrop1 500 SEK
Nysilver 6 delar
Nysilver 6 delar
Slutpris1 200 SEK
Utrop400 SEK
Slutpris200 SEK
Utrop500 SEK
Porslin 11 delar, 2000-tal
Porslin 11 delar, 2000-tal
Slutpris900 SEK
Utrop500 SEK
Spatserkäpp med silverhandtag, MGAB
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Golvvas, Kina, troligen 1800-tal
Slutpris6 200 SEK
Utrop400 SEK
Tågsats, Fleischmann
Tågsats, Fleischmann
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Utrop400 SEK
Spegel, 1900-tal
Spegel, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Pardörrar, 1800-tal
Pardörrar, 1800-tal
Slutpris1 700 SEK
Utrop1 500 SEK
Ljudanläggning, mestadels Canton
Slutpris1 400 SEK
Utrop2 000 SEK
Taklampa, 1900-talets slut
Taklampa, 1900-talets slut
Slutpris700 SEK
Utrop400 SEK
Taklampa, 1950/60-tal
1536
Taklampa, 1950/60-tal
Slutpris800 SEK
Utrop500 SEK
Mortlar med stöt 9st, bl.a. Skultuna
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Vaser 13st, tidigt 1900-tal
Vaser 13st, tidigt 1900-tal
Slutpris1 100 SEK
Utrop400 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets slut
Vitrinskåp, 1900-talets slut
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK
Handknuten matta, Kazak
Handknuten matta, Kazak
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Peder Duke (1938-2003)
Peder Duke (1938-2003)
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK
Slutpris700 SEK
Utrop400 SEK
Weekendbags 2st
Weekendbags 2st
Slutpris1 300 SEK
Utrop500 SEK
Fåtölj med fotpall, "Omtänksam", IKEA, 2000-tal
1545
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK
Termometrar 2st, bl.a. 1800-tal
1546
Slutpris1 100 SEK
Utrop400 SEK
Stormhatt, Drickson & co., London
1547
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK
Golvvas, 19/2000-tal
1548
Golvvas, 19/2000-tal
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Nyckel, 1700-tal
1549
Nyckel, 1700-tal
Slutpris600 SEK
Utrop400 SEK
Brevkortsalbum 4st, 1900-talets första hälft
Slutpris800 SEK
Utrop600 SEK
Skrin 3st, 18/1900-tal
Skrin 3st, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Nycklar 5st, mestadels 1700-tal
Slutpris400 SEK
Utrop500 SEK
Elljusstakar ett par, 2000-tal
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Parti dräktdelar
1554
Parti dräktdelar
Slutpris1 900 SEK
Utrop500 SEK
Parti glas, mestadels tidigt 1900-tal
Slutpris1 800 SEK
Utrop500 SEK
Parti vaser, tidigt 1900-tal
Parti vaser, tidigt 1900-tal
Slutpris1 500 SEK
Utrop500 SEK
1557
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Parti silversmycken, bl.a. sterling
Slutpris3 200 SEK
Utrop1 500 SEK
1559
Slutpris1 000 SEK
Utrop600 SEK
Silver 7 delar
1560
Silver 7 delar
Slutpris5 600 SEK
Utrop4 000 SEK
Tizian, kopia efter
Tizian, kopia efter
Slutpris100 SEK
Utrop400 SEK
Pläd, Birgitta Bengtsson Björk för Klippan
Slutpris700 SEK
Utrop500 SEK
Alwin Dahl (1889-1971)
Alwin Dahl (1889-1971)
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Stig Fyring
Stig Fyring
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK
1565
Slutpris5 400 SEK
Utrop3 500 SEK
1566
Slutpris100 SEK
Utrop500 SEK
Taklampa, 1900-talets början
Taklampa, 1900-talets början
Slutpris1 100 SEK
Utrop500 SEK
Bordslampor ett par, 1900-talets andra hälft
1568
Slutpris100 SEK
Utrop400 SEK
Glasservisdelar, 1900-talets första hälft
1569
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK