Gröntonat glas 16 delar
1424
Gröntonat glas 16 delar
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Slutpris600 SEK
Utrop800 SEK
1426
Slutpris1 000 SEK
Utrop1 000 SEK
Slutpris400 SEK
Utrop500 SEK
Vas, Kina, Kanton, 18/1900-tal
Slutpris3 000 SEK
Utrop500 SEK
Frederick Hines (1852-1952)
1429
Frederick Hines (1852-1952)
Slutpris100 SEK
Utrop500 SEK
Bordsuppsats, 1900-talets början
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK
Pardörrar, 1800-tal
1431
Pardörrar, 1800-tal
Slutpris1 200 SEK
Utrop1 500 SEK
Flaskor 6st, 18/1900-tal
1432
Flaskor 6st, 18/1900-tal
Slutpris100 SEK
Utrop400 SEK
Moccaskedar 6+1, silver
Moccaskedar 6+1, silver
Slutpris700 SEK
Utrop500 SEK
Mikroskop, E.Leitz, Wetzlar
1434
Mikroskop, E.Leitz, Wetzlar
Slutpris700 SEK
Utrop600 SEK
Herrarmbandsur 2st, omkring 1900-talets mitt
Slutpris800 SEK
Utrop500 SEK
Dam- samt herrfickur, silver
Dam- samt herrfickur, silver
Slutpris300 SEK
Utrop400 SEK
Golvlampa, 1900-talets första hälft
1437
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Glas 7 delar, museikopior
1438
Glas 7 delar, museikopior
Slutpris100 SEK
Utrop400 SEK
1439
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Hans Tollsten (1930-1994)
Hans Tollsten (1930-1994)
Slutpris100 SEK
Utrop500 SEK
1442
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK
Dessertglas 6st, omkring 1900-talets mitt
1443
Slutpris100 SEK
Utrop400 SEK
Keramik 11 delar
1444
Keramik 11 delar
Slutpris1 700 SEK
Utrop500 SEK
Nysilver 3 delar, England
Nysilver 3 delar, England
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Keramik 12 delar
1446
Keramik 12 delar
Slutpris300 SEK
Utrop400 SEK
Glas 16 delar, mestadels Gullaskruf
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Luftpistoler 2st, Zenit samt Excellent
1449
Slutpris1 500 SEK
Utrop600 SEK
Kuddar 2st, 1900-tal
1450
Kuddar 2st, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Taklampa, 19/2000-tal
Taklampa, 19/2000-tal
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Stövelknekt, 19/2000-tal
1452
Stövelknekt, 19/2000-tal
Slutpris1 100 SEK
Utrop400 SEK
Kryddhylla, Höganäs, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK
Byrå i miniatyr, tidigt 1900-tal
Slutpris600 SEK
Utrop400 SEK
Slutpris700 SEK
Utrop500 SEK
Textilt handtryck, Hans Prins
Textilt handtryck, Hans Prins
Slutpris800 SEK
Utrop500 SEK
Gårdspump, AHG, 1900-tal
1457
Gårdspump, AHG, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Utrop600 SEK
Barnstol, "Tripp-Trapp", Stokke
Slutpris800 SEK
Utrop500 SEK
Vägglampor ett par, Möllers Armatur, 1900-talets andra hälft
1459
Slutpris800 SEK
Utrop500 SEK
Matservisdelar, "Vineta", Rörstrand
1460
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK
Konstglas 5 delar
1461
Konstglas 5 delar
Slutpris300 SEK
Utrop800 SEK
Skinnjacka, Massimo Dutti, Italien
1462
Slutpris400 SEK
Utrop500 SEK
Ljusstakar 7st, 18/1900-tal
Ljusstakar 7st, 18/1900-tal
Slutpris200 SEK
Utrop500 SEK
Fickursställ 8st
1464
Fickursställ 8st
Slutpris800 SEK
Utrop500 SEK
Reseskildringar 6st, Sven Hedin
1465
Slutpris300 SEK
Utrop400 SEK
Smycken 7 delar
Smycken 7 delar
Slutpris1 400 SEK
Utrop600 SEK
Dubbelvepa, allmoge, 1900-talets början
1467
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Fickursställ med fickur 2st
Fickursställ med fickur 2st
Slutpris1 200 SEK
Utrop500 SEK
Väska, Reuitertassen, Belgien
Väska, Reuitertassen, Belgien
Slutpris700 SEK
Utrop500 SEK
Dockteater, Allers Familje-Journal, 1920-tal
Slutpris900 SEK
Utrop800 SEK
Gardinkappa samt duk, jugend, 1900-talets början
Slutpris1 000 SEK
Utrop500 SEK
Högtalare ett par, Jamo Art, Danmark
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK