1618
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Ho, Höganäs, 1900-talets början
1619
Final bid2,700 SEK
Est400 SEK
Luftrenande fläkt, Dyson, HP04
1620
Final bid2,100 SEK
Est1,000 SEK
1621
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Möbeltyg 2st
1622
Möbeltyg 2st
Final bid500 SEK
Est1,000 SEK
Parti silvermynt
1623
Parti silvermynt
Final bid1,100 SEK
Est800 SEK
Parti tågdetaljer, Västtyskland, 1900-talets andra hälft
1624
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Ljuskrona, 1900-talets andra hälft
1626
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Dukar i linne 2st, Insjöns Väveri
1630
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Strösockerskål, A.G.Dufva, 1800-talets slut
1633
Final bid2,000 SEK
Est400 SEK
Brita Weglin
1634
Brita Weglin
Est500 SEK
1635
Final bid800 SEK
Est600 SEK
Tandguld 2 delar
1640
Tandguld 2 delar
Final bid3,800 SEK
Est2,500 SEK
Serietidningar 11st, 1950-tal
1641
Serietidningar 11st, 1950-tal
Final bid500 SEK
Est500 SEK
1644
Final bid900 SEK
Est500 SEK
Parti glas, mestadels 1800-tal
1645
Final bid1,500 SEK
Est500 SEK
Böcker 8 delar
1646
Böcker 8 delar
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Moccaskedar 11st, silver, Mema
1647
Final bid1,900 SEK
Est1,200 SEK
Bordslampa, 1900-tal
Bordslampa, 1900-tal
Final bid2,300 SEK
Est400 SEK
1651
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Kamin, Husqvarna, no.82
1652
Kamin, Husqvarna, no.82
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Saxofon, The Popular, Tjeckoslovakien
1653
Final bid800 SEK
Est600 SEK
Golvlampa, Frankrike, 1900-talets slut
1654
Final bid300 SEK
Est500 SEK
1655
Final bid1,000 SEK
Est500 SEK
Parti silversmycken
1656
Parti silversmycken
Final bid2,000 SEK
Est1,500 SEK
Parti böcker
1657
Parti böcker
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Vaser 3st, Iittala, bl.a. Tapio Wirkkala
1658
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Taklampor 3st, 1900-talets andra hälft
1659
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Konst 5 delar
1660
Konst 5 delar
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Gardiner ett par, jugend, 1900-talets början
1661
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Sven-Olof Ehren (f.1927)
1662
Sven-Olof Ehren (f.1927)
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Kaffe-/teskedar 9st, silver, 1800-tal
1665
Final bid1,000 SEK
Est800 SEK
Figuriner 2st, Lisa Larson för Rörstrand
1666
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Dockhus, Lundby, 1900-talets andra hälft
1667
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Vägghyllor 2st, 1900-talets andra hälft
1668
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Assietter 12st, Upsala Ekeby
1669
Assietter 12st, Upsala Ekeby
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Parti böcker, rörande glas
1670
Parti böcker, rörande glas
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Parti klockor och smycken
1673
Parti klockor och smycken
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Piedestal, empirestil, 1900-tal
1674
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft
1675
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Tamburmajor, 1900-talets slut
1676
Tamburmajor, 1900-talets slut
Final bid1,500 SEK
Est400 SEK
Mynt 3 delar
1680
Mynt 3 delar
Final bid800 SEK
Est400 SEK
Luftpistol, Stiga
1681
Luftpistol, Stiga
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Lergods 3 delar, troligen antiken
1682
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Parti smycken, bl.a. silver
1684
Parti smycken, bl.a. silver
Final bid800 SEK
Est500 SEK
Glasservisdelar, 1900-talets andra hälft
1685
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Dörrar 4st, 1800-tal
1686
Dörrar 4st, 1800-tal
Final bid1,400 SEK
Est1,500 SEK
Modellsegelbåt, 19/2000-tal
1688
Modellsegelbåt, 19/2000-tal
Final bid400 SEK
Est500 SEK