Lowest lot number

2576
Parti kaffegods, bl.a. Carl TIelsch, 18/1900-tal
Final bid400 SEK
Est400 SEK

2577
Parti kaffegods,18/1900-tal
Final bid600 SEK
Est400 SEK

2578
Final bid500 SEK
Est400 SEK

2579
Parti porslin, 18/1900-tal
Final bid600 SEK
Est400 SEK

2580
Parti keramik, bl.a. 18/1900-tal
Final bid700 SEK
Est400 SEK

2581
Parti figuriner, mestadels tidigt 1900-tal
Final bid900 SEK
Est400 SEK

2582
Parti porslin, mestadels tidigt 1900-tal
Final bid500 SEK
Est400 SEK

2583
Parti allmogeföremål, mestadels 1800-tal
Final bid600 SEK
Est400 SEK

2584
Rollator, Trust, Let's Go Out
Final bid500 SEK
Est500 SEK

2585
Final bid600 SEK
Est400 SEK

2586
Final bid500 SEK
Est400 SEK

2587
Final bid300 SEK
Est400 SEK

2588
Parti böcker, mestadels rörande Dalarna
Final bid300 SEK
Est400 SEK

2589
Symaskin, Husqvarna, Automatic
Final bid800 SEK
Est400 SEK

2590
Parti fotogenlampsdelar
Final bid1,200 SEK
Est400 SEK

2591
Leksaker 5 delar, bl.a. omkring 1900-talets mitt
Est400 SEK

2592
Parti grafik
Final bid700 SEK
Est500 SEK

2593
Final bid500 SEK
Est400 SEK

2594
Parti nysilverföremål, m.m.
Final bid1,100 SEK
Est400 SEK

2595
Final bid300 SEK
Est500 SEK

2596
Parti konst
Final bid2,800 SEK
Est800 SEK

2597
Parti konst
Final bid200 SEK
Est400 SEK

2598
Final bid1,100 SEK
Est400 SEK

2599
Slagborr, Bosch CSB-650-2RE
Final bid500 SEK
Est400 SEK

2600
Final bid1,000 SEK
Est500 SEK

2601
Pallar och piedestaler 8 delar
Final bid1,000 SEK
Est500 SEK

2602
Elektronik 3 delar, Samsung
Final bid400 SEK
Est500 SEK

2603
Final bid400 SEK
Est500 SEK

2604
Final bid200 SEK
Est400 SEK

2605
Symaskin, Husqvarna Classica 95 Electronic
Final bid500 SEK
Est400 SEK