Vitrinskåp, 1900-talets första hälft
Slutpris1 200 SEK
Utrop1 000 SEK
Vägghylla, String, 2000-tal
Vägghylla, String, 2000-tal
Slutpris800 SEK
Utrop1 000 SEK
Snedklaffssekretär, 1700-tal
Snedklaffssekretär, 1700-tal
Slutpris100 SEK
Utrop1 000 SEK
Vitrinskåp, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris1 200 SEK
Utrop1 000 SEK
Soffa, rokokostil, 1900-tal
Soffa, rokokostil, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Utrop1 000 SEK
Slagbord, allmoge, 1800-tal
Slagbord, allmoge, 1800-tal
Slutpris2 300 SEK
Utrop1 000 SEK
Bokhylla, jugend, 1900-talets början
Slutpris1 100 SEK
Utrop1 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris800 SEK
Utrop1 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris1 800 SEK
Utrop1 500 SEK
Stolar 4st, "Masters", Philippe Starck för Kartell
Slutpris1 700 SEK
Utrop1 000 SEK
Stolar 3st, "Masters", Philippe Starck för Kartell
Slutpris2 100 SEK
Utrop1 000 SEK
Fåtöljer ett par, 1900-talets andra hälft
Slutpris900 SEK
Utrop1 000 SEK
Bockbord, allmoge, 1800-tal
Bockbord, allmoge, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Utrop1 000 SEK
Skåp, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Utrop1 000 SEK
Toilettemöbel, empire, 1800-talets början
Slutpris300 SEK
Utrop1 000 SEK
Fåtöljer ett par, rokokostil, 1900-tal
Slutpris800 SEK
Utrop1 000 SEK
Sekretär, rokokostil, 1900-tal
Slutpris1 500 SEK
Utrop1 000 SEK
Skåp, Kina, 1900-tal
Skåp, Kina, 1900-tal
Slutpris2 000 SEK
Utrop1 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris1 000 SEK
Utrop1 000 SEK
Barskåp, Kina, 1900-tal
Barskåp, Kina, 1900-tal
Slutpris1 300 SEK
Utrop1 000 SEK
Cafémöbel 3 delar, 19/2000-tal
Slutpris1 300 SEK
Utrop800 SEK
Bord, allmoge, 1800-tal
Bord, allmoge, 1800-tal
Slutpris1 100 SEK
Utrop800 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
Utrop600 SEK
Nattduksbord ett par, omkring 1900-talets mitt
Slutpris1 000 SEK
Utrop800 SEK
Matbord, 1950/60-tal
Matbord, 1950/60-tal
Slutpris2 200 SEK
Utrop800 SEK
Bänk, modell 153B, Alvar Aalto för Aartek, 2009
Slutpris3 200 SEK
Utrop1 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal
Matbord, 1950/60-tal
Slutpris800 SEK
Utrop1 500 SEK
Golvur, allmoge, Dalarna, 1700-talets slut
Slutpris1 400 SEK
Utrop1 000 SEK
Fåtölj, "Duxello", DUX, 1950/60-tal
Slutpris1 100 SEK
Utrop1 000 SEK
Schackbord, omkring 1800-talets mitt
Slutpris1 500 SEK
Utrop500 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Slutpris1 700 SEK
Utrop800 SEK
Underrede till biblioteksbord, barockstil, 1800-tal
Slutpris1 700 SEK
Utrop1 000 SEK
Byrå, Ove Feuk för Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft
Slutpris800 SEK
Utrop1 000 SEK
Slutpris1 300 SEK
Utrop1 000 SEK
Kommod, 1900-talets början
Kommod, 1900-talets början
Slutpris1 800 SEK
Utrop1 000 SEK
Stol, sengustavianskt Stockholmsarbete, omkring år 1800
Slutpris600 SEK
Utrop1 000 SEK
Väggvitrinskåp, Åmells Möbler, 1900-talets slut
Slutpris400 SEK
Utrop1 000 SEK
Konsolbord, rokokostil, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Utrop800 SEK
Stolar 4st, Bauhaus-modell, Italien, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 300 SEK
Utrop1 000 SEK
Sortimentskåp, 1900-talets första hälft
Slutpris1 000 SEK
Utrop1 000 SEK
Satsbord 3 delar, omkring 1900-talets mitt
Slutpris300 SEK
Utrop800 SEK
Soffa, Hämeen Kalustaja Ky, Lahti, Finland, 1900-talets andra hälft
Slutpris700 SEK
Utrop1 000 SEK
Blombord, funkis, 1940-tal
Blombord, funkis, 1940-tal
Slutpris400 SEK
Utrop800 SEK
Slagbord, allmoge, 1800-tal
Slagbord, allmoge, 1800-tal
Slutpris600 SEK
Utrop1 000 SEK
Pardörrar av gotisk typ
Pardörrar av gotisk typ
Slutpris4 400 SEK
Utrop5 000 SEK
Golvlampa, "Can", Mattias Stålbom för Zero, 2000-tal
Slutpris100 SEK
Utrop800 SEK
Biblioteksbord, 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Utrop1 000 SEK
Fåtölj, "Karlstad", IKEA, 1900-talets slut
Slutpris200 SEK
Utrop500 SEK