Badkarssoffa, gustaviansk stil, 18/1900-tal_17197a_8dc5ac454761da1_lg.jpeg
Badkarssoffa, gustaviansk stil, 18/1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering1 500 SEK
Bokhylla, jugend, tidigt 1900-tal_17543a_8dc5de7d9f915c2_lg.jpeg
Bokhylla, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Parksoffa, "Soffa 5", Grythyttan_17808a_8dc5eafb0fd7c3a_lg.jpeg
Parksoffa, "Soffa 5", Grythyttan
Slutpris2 100 SEK
Värdering1 000 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal_18200a_8dc5fcb843b6cb8_lg.jpeg
Bokhylla, 1950/60-tal
Slutpris1 300 SEK
Värdering1 500 SEK
Fåtöljer ett par, 1940-tal_17613a_8dc5e0d80d24ec0_lg.jpeg
Fåtöljer ett par, 1940-tal
Slutpris900 SEK
Värdering1 200 SEK
Stolar 4st samt karmstolar ett par, "Herrgården", Carl Malmsten för Bodafors, 1969_17611a_8dc5e0d88939166_lg.jpeg
Stolar 4st samt karmstolar ett par, "Herrgården", Carl Malmsten för Bodafors, 1969
Slutpris3 200 SEK
Värdering2 000 SEK
Lyktstolpe med hus, Bohus Mekaniska Verkstad, omkring år 1900_17310a_8dc5ac45c6c1d63_lg.jpeg
Lyktstolpe med hus, Bohus Mekaniska Verkstad, omkring år 1900
Slutpris6 600 SEK
Värdering5 000 SEK
Bokhylla, jugend, 1900-talets början_17834a_8dc5eafb5d53ad7_lg.jpeg
Bokhylla, jugend, 1900-talets början
Slutpris2 100 SEK
Värdering800 SEK
Biblioteksbord, 1920/30-tal_17801a_8dc5eafba1804b1_lg.jpeg
Biblioteksbord, 1920/30-tal
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Lådfack, 1900-talets första del_17705a_8dc5e0dafb166ba_lg.jpeg
Lådfack, 1900-talets första del
Slutpris2 300 SEK
Värdering3 000 SEK
Vitrinskåp, gustaviansk stil, 1900-tal_17830a_8dc5eafc374db24_lg.jpeg
Vitrinskåp, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering800 SEK
Trädgårdssoffa, 1900-talets första hälft_17604a_8dc5de7e429a9e5_lg.jpeg
Trädgårdssoffa, 1900-talets första hälft
Slutpris1 400 SEK
Värdering1 000 SEK
Affärsdisk, Åtvidaberg, 1900-talets första hälft_17043a_8dc5ac4653f13a1_lg.jpeg
Affärsdisk, Åtvidaberg, 1900-talets första hälft
Slutpris1 200 SEK
Värdering2 000 SEK
Byrå, 1950/60-tal_17037a_8dc5ac4703bbc08_lg.jpeg
Byrå, 1950/60-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
Sideboard, 1950/60-tal_16996a_8dc5ac477721c3c_lg.jpeg
Sideboard, 1950/60-tal
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Soffa, Slettvoll, 2000-tal_16696a_8dc594e95f89094_lg.jpeg
Soffa, Slettvoll, 2000-tal
Slutpris1 300 SEK
Värdering1 500 SEK
Kista, allmoge, Dalarna, daterad 1868_16497a_8dc594e9df354f1_lg.jpeg
Kista, allmoge, Dalarna, daterad 1868
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Gunghäst, 1900-talets första hälft_17372a_8dc5ac4815ab125_lg.jpeg
Gunghäst, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Värdering1 500 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft_17702a_8dc5e0db6052260_lg.jpeg
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Matsalsmöblemang 7 delar, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft_17920a_8dc5f8117a9a3f2_lg.jpeg
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal_17916a_8dc5f8120e1f74d_lg.jpeg
Matbord, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets första del_18086a_8dc5fba58c7edb0_lg.jpeg
Skåp, jugend, 1900-talets första del
Slutpris3 200 SEK
Värdering1 000 SEK
Golvspegel, Nordiska Kompaniet, 1920-tal_18144a_8dc5fc29771f178_lg.jpeg
Golvspegel, Nordiska Kompaniet, 1920-tal
Slutpris2 200 SEK
Värdering3 000 SEK
Soffbord, 1950/60-tal_18067a_8dc5fba6085192b_lg.jpeg
Soffbord, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Soffa, sengustaviansk, 1800-talets början_18062a_8dc5fc2a1a53efa_lg.jpeg
Soffa, sengustaviansk, 1800-talets början
Slutpris200 SEK
Värdering2 000 SEK
Motorcykel, REX_17780a_8dc5eafcce733f3_lg.jpeg
Motorcykel, REX
Slutpris1 200 SEK
Värdering2 000 SEK
Motorcykel, Maraton_17779a_8dc5eafd974a270_lg.jpeg
Motorcykel, Maraton
Slutpris3 000 SEK
Värdering2 000 SEK
Moped, Fram, 1950/60-tal_17772a_8dc5eafe739f84b_lg.jpeg
Moped, Fram, 1950/60-tal
Slutpris4 400 SEK
Värdering4 000 SEK
Pelarbord, naturalistisk stil, 1900-talets första hälft_18005a_8dc5f81297d65ed_lg.jpeg
Pelarbord, naturalistisk stil, 1900-talets första hälft
Slutpris1 100 SEK
Värdering500 SEK
Hylla, Pira, 1960-tal_18030a_8dc5f8ce092b98f_lg.jpeg
Hylla, Pira, 1960-tal
Slutpris400 SEK
Värdering2 000 SEK
Spegel, sengustavianskt Stockholmsarbete av Jonas Frisk_18145a_8dc5fc2aaca071d_lg.jpeg
Spegel, sengustavianskt Stockholmsarbete av Jonas Frisk
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Sekretär för barn, 1800-tal_18183a_8dc5fc31ceea450_lg.jpeg
Sekretär för barn, 1800-tal
Slutpris4 800 SEK
Värdering1 000 SEK
Bordsmonter, omkring 1900-talets mitt_17774a_8dc5eaff2d2f91d_lg.jpeg
470
Bordsmonter, omkring 1900-talets mitt
Slutpris1 700 SEK
Värdering1 500 SEK
Soffbord, 1930/40-tal_18029a_8dc5f81316bb3ae_lg.jpeg
471
Soffbord, 1930/40-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Bokhylla, 1900-talets första hälft_18202a_8dc5fc8297101b6_lg.jpeg
478
Bokhylla, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Stolar ett par, gustavianska provinsarbeten, tidigt 1800-tal_18203a_8dc5fc6af96574e_lg.jpeg
485
Stolar ett par, gustavianska provinsarbeten, tidigt 1800-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Ljusstakar 2st, 1700-tal_16547a_8dc594ebc2f727c_lg.jpeg
Ljusstakar 2st, 1700-tal
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Lekhäst, 1900-talets början_16521a_8dc594ec188cb10_lg.jpeg
Lekhäst, 1900-talets början
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 SEK
Ytterfoder, "Waldemarsudde", Gustavsberg_16600a_8dc594ec85344b3_lg.jpeg
Ytterfoder, "Waldemarsudde", Gustavsberg
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Kaffeservis, Einar Forseth, "Gazell", ALP Lidköping_16603a_8dc594ecbf6793d_lg.jpeg
Kaffeservis, Einar Forseth, "Gazell", ALP Lidköping
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Spegel, 18/1900-tal_16641a_8dc594ed145978e_lg.jpeg
Spegel, 18/1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Voula Kereklidou (f.1952)_16665a_8dc594ed65a1d69_lg.jpeg
Voula Kereklidou (f.1952)
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 500 SEK
Beverloo Corneille (1922-2010)_16657a_8dc594edc430fbf_lg.jpeg
Beverloo Corneille (1922-2010)
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 SEK
Gösta Gummesson 1928-2012_16668a_8dc594edef954a0_lg.jpeg
Gösta Gummesson 1928-2012
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 SEK
Gösta Gummesson 1928-2012_16656a_8dc594ee21d2b19_lg.jpeg
Gösta Gummesson 1928-2012
Slutpris500 SEK
Värdering1 000 SEK
Taklampa, Karlskrona Lampfabrik, 1900-talets andra hälft_16717a_8dc594ee633fe00_lg.jpeg
Taklampa, Karlskrona Lampfabrik, 1900-talets andra hälft
Slutpris2 300 SEK
Värdering1 000 SEK
Herrarmbandsur, Longines, Ti_16730a_8dc594eeb974acd_lg.jpeg
Herrarmbandsur, Longines, Ti
Slutpris1 100 SEK
Värdering500 SEK
Ljuslyktor 5st, Royal Krona_16781a_8dc594ef077b4c4_lg.jpeg
Ljuslyktor 5st, Royal Krona
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 SEK