Golvur, rokoko, 17/1800-tal_18089a_8dc5fba372221ba_lg.jpeg
Golvur, rokoko, 17/1800-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 SEK
Bokhylla, 1940-tal_17629a_8dc5de794fd5e82_lg.jpeg
Bokhylla, 1940-tal
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Slagbord, 1800-tal_17633a_8dc5de79da247d8_lg.jpeg
Slagbord, 1800-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 500 SEK
Bord, sengustavianskt, 1800-talets början_17367a_8dc5ac3d07bd770_lg.jpeg
Bord, sengustavianskt, 1800-talets början
Slutpris4 200 SEK
Värdering2 000 SEK
Pall, Rainer Daumiller, 1900-talets andra hälft_17325a_8dc5ac3d6b3e031_lg.jpeg
Pall, Rainer Daumiller, 1900-talets andra hälft
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 SEK
Slagbord, allmoge, 1800-tal_17184a_8dc5ac3db9b32b7_lg.jpeg
Slagbord, allmoge, 1800-tal
Slutpris1 300 SEK
Värdering1 500 SEK
Stolar 4st, Gastone Rinaldi, Italien_17126a_8dc5de7a64822e8_lg.jpeg
Stolar 4st, Gastone Rinaldi, Italien
Slutpris2 700 SEK
Värdering3 000 SEK
Fåtölj, Horsnaes, Danmark, 1900-talets andra hälft_17193a_8dc5ac3ed546747_lg.jpeg
Fåtölj, Horsnaes, Danmark, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Parksoffa, Byarum, 19/2000-tal_16930a_8dc5de7aad297e8_lg.jpeg
Parksoffa, Byarum, 19/2000-tal
Slutpris1 700 SEK
Värdering2 000 SEK
Cafébord, tidigt 1900-tal_16515a_8dc594d9c1b8c71_lg.jpeg
Cafébord, tidigt 1900-tal
Slutpris1 800 SEK
Värdering1 500 SEK
Parkbänksgavlar ett par, Norra Hammar, tidigt 1900-tal_16510a_8dc594da42935f6_lg.jpeg
Parkbänksgavlar ett par, Norra Hammar, tidigt 1900-tal
Slutpris1 900 SEK
Värdering1 000 SEK
Parkbänksgavlar ett par, tidigt 1900-tal_16509a_8dc594dab1837fc_lg.jpeg
Parkbänksgavlar ett par, tidigt 1900-tal
Slutpris900 SEK
Värdering1 500 SEK
Trädgårdssoffa, 18/1900-tal_16607a_8dc594db2e181a9_lg.jpeg
Trädgårdssoffa, 18/1900-tal
Slutpris1 500 SEK
Värdering2 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal_17961a_8dc5f810e4a3206_lg.jpeg
Hörnskåp, 1800-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 000 SEK
Skänk, omkring år 1900_18159a_8dc5fba42168d3a_lg.jpeg
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 SEK
Matsalsmöblemang 9 delar, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft_17044a_8dc5ac3f4d148e7_lg.jpeg
Slutpris2 700 SEK
Värdering2 000 SEK
Hylla i 2 sektioner, "Niklas", Rutger Andersson för IKEA_17831a_8dc5eaf97719f52_lg.jpeg
Hylla i 2 sektioner, "Niklas", Rutger Andersson för IKEA
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 SEK
Soffbord, 1930/40-tal_17672a_8dc5de7b06bb84e_lg.jpeg
Soffbord, 1930/40-tal
Slutpris2 300 SEK
Värdering1 500 SEK
Bokhylla, art deco, 1920/30-tal_17203a_8dc5ac3fb932918_lg.jpeg
Bokhylla, art deco, 1920/30-tal
Slutpris300 SEK
Värdering1 500 SEK
Vitrinskåp, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft_17041a_8dc5ac403850487_lg.jpeg
Vitrinskåp, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Bokhylla, Bertil Fridhagen för Bodafors_17000a_8dc5ac40933d669_lg.jpeg
Bokhylla, Bertil Fridhagen för Bodafors
Slutpris400 SEK
Värdering1 500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal_17242a_8dc5ac40ece8f81_lg.jpeg
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Läsbord, Bruno Mathsson för firma Karl Mathsson_16738a_8dc594e105b5aaf_lg.jpeg
Läsbord, Bruno Mathsson för firma Karl Mathsson
Slutpris2 200 SEK
Värdering800 SEK
Stolar 4st ,allmoge, 1800-tal_16506a_8dc594e187ff609_lg.jpeg
Stolar 4st ,allmoge, 1800-tal
Slutpris900 SEK
Värdering2 000 SEK
Kubbstol, tidigt 1900-tal_16496a_8dc594e5f324b0e_lg.jpeg
Kubbstol, tidigt 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering1 000 SEK
Skåp, gustaviansk stil, Västgöta Möbelindustri, Tibro_16942a_8dc594e64b8a23e_lg.jpeg
Skåp, gustaviansk stil, Västgöta Möbelindustri, Tibro
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Stolar 4st, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft_16941a_8dc5ac41da07a40_lg.jpeg
Stolar 4st, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
Slutpris2 300 SEK
Värdering800 SEK
Trädgårdsmöblemang 5 delar, 19/2000-tal_16997a_8dc5ac42125d60b_lg.jpeg
Trädgårdsmöblemang 5 delar, 19/2000-tal
Slutpris2 300 SEK
Värdering1 500 SEK
Matbord, Gastone Rinaldi, Italien_17127b_8dc5de7b78ac594_lg.jpeg
Matbord, Gastone Rinaldi, Italien
Slutpris900 SEK
Värdering1 500 SEK
Matbord, Sverige, 2007_17202a_8dc5de7c1518a1e_lg.jpeg
Matbord, Sverige, 2007
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Piedestal, gustaviansk stil, 1900-talets början_17213a_8dc5ac43027895d_lg.jpeg
Piedestal, gustaviansk stil, 1900-talets början
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 200 SEK
Byrå, Karl Johan, 1800-talets första hälft_18087a_8dc5fba48c05729_lg.jpeg
Byrå, Karl Johan, 1800-talets första hälft
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Hylla/fack, 1900-talets första hälft_18123a_8dc5fba55066efb_lg.jpeg
Hylla/fack, 1900-talets första hälft
Slutpris1 500 SEK
Värdering2 000 SEK
Däckstol med pall, "Heidelberg", Classic Garden_17862a_8dc5eaf9af6421a_lg.jpeg
Däckstol med pall, "Heidelberg", Classic Garden
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 500 SEK
Däckstol med pall, "Heidelberg", Classic Garden_17861a_8dc5eafa0b70274_lg.jpeg
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 500 SEK
Panel, renässans, 1600-tal_17828a_8dc5eafa708e365_lg.jpeg
Panel, renässans, 1600-tal
Slutpris2 800 SEK
Värdering3 000 SEK
Bord, allmoge barock, 17/1800-tal_17630a_8dc5de7c5976f0d_lg.jpeg
Bord, allmoge barock, 17/1800-tal
Slutpris800 SEK
Värdering1 000 SEK
Byrå, omkring år 1900_17632a_8dc5e0d7971ba53_lg.jpeg
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Karmstol, omkring år 1900_17215a_8dc5ac437bc5c82_lg.jpeg
Karmstol, omkring år 1900
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Skänk, senempire, omkring 1800-talets mitt_17183a_8dc5ac43d56ffc3_lg.jpeg
Skänk, senempire, omkring 1800-talets mitt
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 SEK
Fällbord, 1800-talets första del_16499a_8dc594e72600e4d_lg.jpeg
Fällbord, 1800-talets första del
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Fällbord, 1800-talets första första hälft_16500a_8dc594e76ea6504_lg.jpeg
Fällbord, 1800-talets första första hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 4st, gustaviansk stil, 1900-tal_16574a_8dc594e7bccddb5_lg.jpeg
Stolar 4st, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Soffa, gustaviansk stil, 1900-tal_16573a_8dc594e828c047b_lg.jpeg
Soffa, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering1 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal_16906a_8dc594e89a7ffb5_lg.jpeg
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris800 SEK
Värdering1 000 SEK
Stolar 4st, Thonet-modell, 1900-talets andra hälft_17066a_8dc5ac444b77b0c_lg.jpeg
Stolar 4st, Thonet-modell, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 300 SEK
Värdering800 SEK
Säng, gustaviansk stil, 18/1900-tal_17189a_8dc5ac448bef282_lg.jpeg
Säng, gustaviansk stil, 18/1900-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 500 SEK
Stolar 4st, sengustavianska provinsarbeten, 1800-talets början_17198a_8dc5de7d5c6eb7f_lg.jpeg
Stolar 4st, sengustavianska provinsarbeten, 1800-talets början
Slutpris1 500 SEK
Värdering3 000 SEK