Bokhylla, jugend, tidigt 1900-tal_11687a_8dc23e6f40f852a_lg.jpeg
Bokhylla, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering1 500 SEK
Kubbstol, 1800-tal_11750a_8dc2e419313404f_lg.jpeg
Kubbstol, 1800-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
Skrivbord, art deco, 1930-tal_11876a_8dc269eca4204c2_lg.jpeg
Skrivbord, art deco, 1930-tal
Slutpris200 SEK
Värdering1 000 SEK
Bockbord med bänk, "Ernst", Ernst Kirschsteiger, 2000-tal_11976a_8dc282b435ba4aa_lg.jpeg
Bockbord med bänk, "Ernst", Ernst Kirschsteiger, 2000-tal
Slutpris900 SEK
Värdering2 000 SEK
Konsolbord, 1800-tal_12378a_8dc2bad05a35327_lg.jpeg
Konsolbord, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 SEK
Stolar 4st, "Fanett", Ilmari Tapiowaara för Edsbyverken_12391a_8dc2e41a335b911_lg.jpeg
Stolar 4st, "Fanett", Ilmari Tapiowaara för Edsbyverken
Slutpris1 700 SEK
Värdering1 000 SEK
Pallar ett par, Sören Hantverk Snickeri, Garsås_12466a_8dc2bc56d928505_lg.jpeg
Pallar ett par, Sören Hantverk Snickeri, Garsås
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Lampbord, empirestil, 1800-tal_12474a_8dc2e41aa5ece87_lg.jpeg
Lampbord, empirestil, 1800-tal
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Fåtölj, "Stora Fjäderbrickan", Carl Malmsten för Åfors Möbelfabrik_12478a_8dc2e420b23c0d1_lg.jpeg
Fåtölj, "Stora Fjäderbrickan", Carl Malmsten för Åfors Möbelfabrik
Slutpris300 SEK
Värdering1 000 SEK
Bokhylla i tre sektioner, Bertil Fridhagen för Bodafors_11978a_8dc274fda2dabac_lg.jpeg
Bokhylla i tre sektioner, Bertil Fridhagen för Bodafors
Slutpris2 100 SEK
Värdering1 000 SEK
Matsalsgrupp 5 delar, rokokostil, 1900-tal_11977a_8dc2e4217b8a14c_lg.jpeg
Matsalsgrupp 5 delar, rokokostil, 1900-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering2 000 SEK
Matbord, 1800-talets slut_11677a_8dc26972faf4c1f_lg.jpeg
Matbord, 1800-talets slut
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft_11542a_8dc2e4223947a0a_lg.jpeg
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Soffbord, Grete Jalk, Danmark, 1950/60-tal_11648a_8dc2e422a548530_lg.jpeg
Soffbord, Grete Jalk, Danmark, 1950/60-tal
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Stolar 4st, "Della", IKEA, 1960-tal_11647a_8dc2e4231af453a_lg.jpeg
Stolar 4st, "Della", IKEA, 1960-tal
Slutpris900 SEK
Värdering800 SEK
Bord, 1920/30-tal_11834a_8dc2e4239722e7d_lg.jpeg
Bord, 1920/30-tal
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Tebord, rokokostil, 1900-talets första hälft_11835a_8dc2e4282bc60a5_lg.jpeg
Tebord, rokokostil, 1900-talets första hälft
Slutpris2 100 SEK
Värdering800 SEK
Kubbstolar 2st_12076a_8dc2e4289d4a668_lg.jpeg
Kubbstolar 2st
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Karmstol, gustavianskt provinsarbete, 1800-tal_12062a_8dc2e4293129f51_lg.jpeg
Karmstol, gustavianskt provinsarbete, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Sideboard, gustaviansk stil, 1900-tal_12158a_8dc28270afaee2a_lg.jpeg
Sideboard, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris1 500 SEK
Värdering1 500 SEK
Byrå, Louis XVI 1700-talets slut_12500a_8dc2e42ab3d37d6_lg.jpeg
Byrå, Louis XVI 1700-talets slut
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 000 SEK
Skrin, omkring år 1900_12585a_8dc2e42b268ee5a_lg.jpeg
Skrin, omkring år 1900
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Golvur, 1800-talets första hälft_12419a_8dc2bad11db6d28_lg.jpeg
Golvur, 1800-talets första hälft
Slutpris2 000 SEK
Värdering1 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 18/1900-tal_12386a_8dc2bad172ce5ef_lg.jpeg
Byrå, gustaviansk stil, 18/1900-tal
Slutpris1 600 SEK
Värdering1 000 SEK
Skänk, 1800-talets slut_11974a_8dc28271026c1fb_lg.jpeg
Skänk, 1800-talets slut
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Byrå, omkring år 1900_11973a_8dc2827303714e4_lg.jpeg
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Bokhyllor ett par, 1950/60-tal_12421a_8dc2bad1d0ff5c5_lg.jpeg
Bokhyllor ett par, 1950/60-tal
Slutpris4 600 SEK
Värdering1 500 SEK
Skåp, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft_11812a_8dc2697443af75b_lg.jpeg
Skåp, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Slutpris800 SEK
Värdering1 000 SEK
Soffa, Chippendale, 1900-talets första hälft_11667a_8dc26974bb5c94f_lg.jpeg
Soffa, Chippendale, 1900-talets första hälft
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Fåtöljer ett par, Chippendale, 1900-talets första hälft_11668a_8dc2697532507df_lg.jpeg
Fåtöljer ett par, Chippendale, 1900-talets första hälft
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 SEK
Olle Nordberg (1905-1986)_12116a_8dc2e43147f3ef4_lg.jpeg
Olle Nordberg (1905-1986)
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Pelarbord, omkring 1900-talets mitt_12119a_8dc2e431b13b4a0_lg.jpeg
Pelarbord, omkring 1900-talets mitt
Slutpris1 800 SEK
Värdering800 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första del_11670a_8dc2697595b7990_lg.jpeg
Vitrinskåp, 1900-talets första del
Slutpris1 000 SEK
Värdering800 SEK
Pottskåp, sengustaviansk stil, 1800-tal_11944a_8dc2e432269f2d2_lg.jpeg
Pottskåp, sengustaviansk stil, 1800-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering800 SEK
Sidobord, Kina, 18/1900-tal_12401a_8dc2e4340798ec0_lg.jpeg
Sidobord, Kina, 18/1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 SEK
Piedestal, 1900-talets första hälft_12650a_8dc2e434737ac71_lg.jpeg
Piedestal, 1900-talets första hälft
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 6st, allmoge barock, 17/1800-tal_12670a_8dc2d3449b38745_lg.jpeg
Stolar 6st, allmoge barock, 17/1800-tal
Slutpris800 SEK
Värdering1 500 SEK
Soffbord, Karl Andersson & Söner, 2000-tal_12439a_8dc2bc5720dd9a0_lg.jpeg
Soffbord, Karl Andersson & Söner, 2000-tal
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Sidobord, art deco, 1900-talets första hälft_11510a_8dc22aeff90ea3f_lg.jpeg
Sidobord, art deco, 1900-talets första hälft
Slutpris2 700 SEK
Värdering800 SEK
Moped, Vespa Piaggio, Ciao_12568a_8dc2c8f3b234303_lg.jpeg
Moped, Vespa Piaggio, Ciao
Slutpris3 800 SEK
Värdering3 000 SEK
Byrå, omkring år 1900_12735a_8dc2daaa96936ca_lg.jpeg
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Byrå, jugend, tidigt 1900-tal_12733a_8dc2daaad0bb5b5_lg.jpeg
Byrå, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris1 700 SEK
Värdering800 SEK
Matsalsmöblemang 5 delar, 1900-talets andra hälft_12742a_8dc2daab0ebc0b6_lg.jpeg
Matsalsmöblemang 5 delar, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Värdering1 000 SEK
Skåp, 1900-talets andra hälft_12743a_8dc2daab3258d0f_lg.jpeg
Skåp, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Värdering1 500 SEK
Snickarbänk, Sjöbergs, 1500BS_12838a_8dc2e27437bfd08_lg.jpeg
Snickarbänk, Sjöbergs, 1500BS
Slutpris3 400 SEK
Värdering2 000 SEK
Klädskåp, jugend, Marius Stenberg, Möbelsnedker, Kristiania, 1900-talets första del_12863a_8dc2e29a4432afe_lg.jpeg
Slutpris5 200 SEK
Värdering1 000 SEK
Hurtsar ett par, Anna Castelli för Kartell_12837a_8dc2e2748e55753_lg.jpeg
Hurtsar ett par, Anna Castelli för Kartell
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
Bil, Peugeot 206 1.6, 2002_12891a_8dc2e3f4cb4542e_lg.jpeg
Bil, Peugeot 206 1.6, 2002
Slutpris7 200 SEK
Värdering5 000 SEK