Skrin, senbarock, daterad 1757_12118a_8dc2d974d0469f0_lg.jpeg
38
Skrin, senbarock, daterad 1757
Slutpris2 400 SEK
Värdering2 500 SEK
Kandelaber, troligen 1800-tal_12852a_8dc2e26ede8a565_lg.jpeg
53
Kandelaber, troligen 1800-tal
Slutpris3 400 SEK
Värdering4 000 SEK
Ljusplåtar ett par, barockstil, 1800-tal_12007a_8dc2d996ba7492f_lg.jpeg
101
Ljusplåtar ett par, barockstil, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Värdering1 500 SEK
Ljusstake, barock, 16/1700-tal_11585a_8dc2d9dd16701e1_lg.jpeg
200
Ljusstake, barock, 16/1700-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 000 SEK
Ljusstake, barock, 16/1700-tal_11584a_8dc2d9dd732b446_lg.jpeg
201
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Ljusstake, barock, 16/1700-tal_11586a_8dc2d9e3f0573d7_lg.jpeg
225
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 000 SEK
Ljusstakar ett par, 1700-tal_12884a_8dc2e3f3e6ad063_lg.jpeg
239
Ljusstakar ett par, 1700-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 200 SEK
Spegellampetter ett par, gustaviansk stil, 1800-tal_12306a_8dc28f1e32372d2_lg.jpeg
Spegellampetter ett par, gustaviansk stil, 1800-tal
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Reseschatull, empire, 1800-talets första hälft_12623a_8dc2d9f7338c413_lg.jpeg
272
Reseschatull, empire, 1800-talets första hälft
Slutpris2 200 SEK
Värdering2 000 SEK
Gästabudskniv, 17/1800-tal_12248a_8dc2d9f9b59a095_lg.jpeg
Gästabudskniv, 17/1800-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Kärl med lock, 1800-tal_11550a_8dc2e43a92e20af_lg.jpeg
Kärl med lock, 1800-tal
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Vattentunna, 1800-tal_12517a_8dc2e44be37113a_lg.jpeg
525
Vattentunna, 1800-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 500 SEK
Väggappliquer ett par, 1800-talets slut_11966a_8dc27502f1406b6_lg.jpeg
709
Väggappliquer ett par, 1800-talets slut
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Inkunablar 3st, 14/1500-tal_11951a_8dc26979fb7b1be_lg.jpeg
779
Inkunablar 3st, 14/1500-tal
Slutpris2 900 SEK
Värdering1 000 SEK
Åderlåtare, 1800-tal_12108a_8dc27506584bfe0_lg.jpeg
860
Åderlåtare, 1800-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Ljusstakar ett par, 17/1800-tal_11522a_8dc22af817c3276_lg.jpeg
Ljusstakar ett par, 17/1800-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Stenyxa_11520a_8dc22af905de13e_lg.jpeg
Stenyxa
Slutpris2 500 SEK
Värdering800 SEK
Nattljusstakar ett par, empire, 1800-talets första hälft_11939a_8dc269f294aa013_lg.jpeg
Nattljusstakar ett par, empire, 1800-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Dryckeshorn, omkring år 1900_12203a_8dc282824b5bed8_lg.jpeg
Dryckeshorn, omkring år 1900
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Porslin 7 delar, Kina, 19/2000-tal_12084a_8dc27529db6100d_lg.jpeg
Porslin 7 delar, Kina, 19/2000-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Parti 2 delar_12515a_8dc2c8fd7101264_lg.jpeg
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Hänglås 3st, 1800-tal_12109a_8dc2752e06fd4c0_lg.jpeg
Hänglås 3st, 1800-tal
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK