Golvlampa, 1900-talets första hälft
1437
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Taklampa, 19/2000-tal
Taklampa, 19/2000-tal
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Slutpris700 SEK
Utrop500 SEK
Vägglampor ett par, Möllers Armatur, 1900-talets andra hälft
1459
Slutpris800 SEK
Utrop500 SEK
Lyktor ett par, 1900-tal
Lyktor ett par, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Kandelaber, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Ljuskrona, barockstil, omkring 1900-talets mitt
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK
Bordsfotogenlampor 24st, tidigt 1900-tal
Slutpris1 700 SEK
Utrop600 SEK
Taklampa, jugend, 1900-talets början
Slutpris1 100 SEK
Utrop500 SEK
Taklampa, 1900-talets slut
Taklampa, 1900-talets slut
Slutpris700 SEK
Utrop400 SEK
Taklampa, 1950/60-tal
1536
Taklampa, 1950/60-tal
Slutpris800 SEK
Utrop500 SEK
Elljusstakar ett par, 2000-tal
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Taklampa, 1900-talets början
Taklampa, 1900-talets början
Slutpris1 100 SEK
Utrop500 SEK
Bordslampor ett par, 1900-talets andra hälft
1568
Slutpris100 SEK
Utrop400 SEK
Takfotogenlampa, jugend, 1900-talets början
1571
Slutpris600 SEK
Utrop600 SEK
Miniatyrkronor ett par, Skultuna
1582
Slutpris400 SEK
Utrop600 SEK
Taklampa, 1900-tal
1585
Taklampa, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK
Bordslampor 3 delar
1602
Bordslampor 3 delar
Slutpris400 SEK
Utrop500 SEK
Ljuskrona, 1900-talets andra hälft
1626
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Bordslampa, 1900-tal
Bordslampa, 1900-tal
Slutpris2 300 SEK
Utrop400 SEK
Golvlampa, Frankrike, 1900-talets slut
1654
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK
Taklampor 3st, 1900-talets andra hälft
1659
Slutpris100 SEK
Utrop400 SEK
Takkrona, barockstil, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Ljusstakar 8st, mestadels Skultuna
Slutpris800 SEK
Utrop600 SEK
Amplar 2st
Amplar 2st
Slutpris1 300 SEK
Utrop500 SEK
Slutpris600 SEK
Utrop400 SEK
1706
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
1707
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Ljuskrona, 2000-tal
Ljuskrona, 2000-tal
Slutpris300 SEK
Utrop400 SEK
Golvlampa, 2000-tal
Golvlampa, 2000-tal
SlutprisInga bud
Utrop400 SEK
Slutpris4 000 SEK
Utrop500 SEK
Belysning 4 delar, 1950/60-tal
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK
Takfotogenlampa, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris700 SEK
Utrop500 SEK
Slutpris800 SEK
Utrop400 SEK
Fotogenlampor 4st samt fotogenlampsfot
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Taklampor ett par, Industristil, 2000-tal
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK
Bordslampor 2st, 1900-talets andra hälft
1884
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK
Golv- samt vägglampa, RAF, 1900-talets slut
1911
Slutpris300 SEK
Utrop400 SEK
Belysning 3 delar, 1900-talets slut
1915
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
1990
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
2262
Slutpris600 SEK
Utrop400 SEK
Taklampor ett par, 2000-tal
2264
Taklampor ett par, 2000-tal
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK
Takfotogenlampa, omkring år 1900
2281
Slutpris1 000 SEK
Utrop400 SEK
Takkronor 2st, 1900-talets andra hälft
2284
Slutpris1 300 SEK
Utrop500 SEK
Golvlampor 2st, bl.a. Möllers Armatur
2321
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK
Belysning 6 delar
2356
Belysning 6 delar
Slutpris600 SEK
Utrop400 SEK