Fåtöljer ett par, rokokostil, 1900-tal
Slutpris800 SEK
Utrop1 000 SEK
Sekretär, rokokostil, 1900-tal
Slutpris1 500 SEK
Utrop1 000 SEK
Skåp, Kina, 1900-tal
Skåp, Kina, 1900-tal
Slutpris2 000 SEK
Utrop1 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris1 000 SEK
Utrop1 000 SEK
Barskåp, Kina, 1900-tal
Barskåp, Kina, 1900-tal
Slutpris1 300 SEK
Utrop1 000 SEK
Cafémöbel 3 delar, 19/2000-tal
Slutpris1 300 SEK
Utrop800 SEK
Bord, allmoge, 1800-tal
Bord, allmoge, 1800-tal
Slutpris1 100 SEK
Utrop800 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
Utrop600 SEK
Nattduksbord ett par, omkring 1900-talets mitt
Slutpris1 000 SEK
Utrop800 SEK
Matbord, 1950/60-tal
Matbord, 1950/60-tal
Slutpris2 200 SEK
Utrop800 SEK
Bänk, modell 153B, Alvar Aalto för Aartek, 2009
Slutpris3 200 SEK
Utrop1 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal
Matbord, 1950/60-tal
Slutpris800 SEK
Utrop1 500 SEK
Fåtölj, "Duxello", DUX, 1950/60-tal
Slutpris1 100 SEK
Utrop1 000 SEK
Schackbord, omkring 1800-talets mitt
Slutpris1 500 SEK
Utrop500 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Slutpris1 700 SEK
Utrop800 SEK
Underrede till biblioteksbord, barockstil, 1800-tal
Slutpris1 700 SEK
Utrop1 000 SEK
Byrå, Ove Feuk för Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft
Slutpris800 SEK
Utrop1 000 SEK
Slutpris1 300 SEK
Utrop1 000 SEK
Kommod, 1900-talets början
Kommod, 1900-talets början
Slutpris1 800 SEK
Utrop1 000 SEK
Stol, sengustavianskt Stockholmsarbete, omkring år 1800
Slutpris600 SEK
Utrop1 000 SEK
Väggvitrinskåp, Åmells Möbler, 1900-talets slut
Slutpris400 SEK
Utrop1 000 SEK
Konsolbord, rokokostil, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Utrop800 SEK
Stolar 4st, Bauhaus-modell, Italien, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 300 SEK
Utrop1 000 SEK
Sortimentskåp, 1900-talets första hälft
Slutpris1 000 SEK
Utrop1 000 SEK
Satsbord 3 delar, omkring 1900-talets mitt
Slutpris300 SEK
Utrop800 SEK
Soffa, Hämeen Kalustaja Ky, Lahti, Finland, 1900-talets andra hälft
Slutpris700 SEK
Utrop1 000 SEK
Blombord, funkis, 1940-tal
Blombord, funkis, 1940-tal
Slutpris400 SEK
Utrop800 SEK
Slagbord, allmoge, 1800-tal
Slagbord, allmoge, 1800-tal
Slutpris600 SEK
Utrop1 000 SEK
Biblioteksbord, 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Utrop1 000 SEK
Fåtölj, "Karlstad", IKEA, 1900-talets slut
Slutpris200 SEK
Utrop500 SEK
Månbord, 1800-talets slut
Månbord, 1800-talets slut
Slutpris900 SEK
Utrop1 000 SEK
Paraplyställ, Bruka Design, 2000-tal
799
Slutpris400 SEK
Utrop500 SEK
Spegel med lampetter ett par, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK
Spegel, 17/1800-tal
Spegel, 17/1800-tal
Slutpris2 400 SEK
Utrop800 SEK
Spegel, empire, 1800-talets första del
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Stolar 4st, sengustavianska provinsarbeten, 1800-talets första hälft
Slutpris700 SEK
Utrop600 SEK
Sängbord, gustavianskt provinsarbete, 1800-talets första del
Slutpris700 SEK
Utrop600 SEK
Bänk, jugend, 1900-talets början
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Stolar ett par samt bord, rokokostil, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Utrop500 SEK
Spegel, rokokostil, 2000-tal
Spegel, rokokostil, 2000-tal
Slutpris600 SEK
Utrop1 000 SEK
Vitrinskåp, rokokostil, 1900-tal
Slutpris1 200 SEK
Utrop800 SEK
Vitrinskåp, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Utrop500 SEK
Piedestal, empirestil, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Bord, Asien, 1900-tal
Bord, Asien, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Utrop800 SEK
Spegel, rokokostil, 2000-tal
Spegel, rokokostil, 2000-tal
Slutpris1 000 SEK
Utrop1 500 SEK
Bord ett par, nyrenässans, 1800-talets slut
Slutpris2 700 SEK
Utrop600 SEK
Fristörstol, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Utrop800 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK