Fåtölj, "Timeout", Jahn Aamodt för Conform
Slutpris6 200 SEK
Utrop4 000 SEK
Skänkskåp, allmoge, daterat 1854
Slutpris1 100 SEK
Utrop2 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-talets slut
Slutpris700 SEK
Utrop1 000 SEK
Stolar 3+1, "Myran", Arne Jacobsen för Fritz Hansen, 1990-tal
Slutpris2 800 SEK
Utrop2 000 SEK
Soffa, sengustaviansk, 1800-talets början
Slutpris1 900 SEK
Utrop1 500 SEK
Stolar 4st, "Vindö", Svante Skogh, 1950/60-tal
Slutpris400 SEK
Utrop1 000 SEK
Dragkista, gustaviansk allmoge, 1800-tal
Slutpris1 000 SEK
Utrop1 500 SEK
Skrivbord, Nordiska Kompaniet, 1900-talets första hälft
Slutpris2 000 SEK
Utrop1 000 SEK
Slagbord, allmoge, 1800-tal
Slagbord, allmoge, 1800-tal
Slutpris1 100 SEK
Utrop1 500 SEK
Karmstol, Höng Stolefabrik, Danmark, 1950/60-tal
Slutpris1 500 SEK
Utrop800 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 700 SEK
Utrop1 200 SEK
Sideboard, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 400 SEK
Utrop2 000 SEK
Vitrinskåp, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 000 SEK
Utrop1 000 SEK
Bänk, "Club 60", Alf Svensson och Ingvar Sandström för Fröseke, 1960-tal
Slutpris1 700 SEK
Utrop2 000 SEK
Stol, sengustavianskt Stockholmsarbete, omkring år 1800
Slutpris2 800 SEK
Utrop800 SEK
Taburett, gustaviansk, 1700-talets slut
Slutpris2 900 SEK
Utrop1 000 SEK
Slutpris2 400 SEK
Utrop2 000 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
Slutpris1 200 SEK
Utrop1 000 SEK
Sybord, rokokostil, 1900-talets första hälft
Slutpris1 300 SEK
Utrop1 000 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början
Slutpris500 SEK
Utrop1 000 SEK
Stolar 20st, nyrenässans, 1800-talets slut
Slutpris6 400 SEK
Utrop3 000 SEK
Vitrinskåp, rokokostil, 1900-talets första hälft
Slutpris1 400 SEK
Utrop1 500 SEK
Skänk, 1800-talets slut
Skänk, 1800-talets slut
Slutpris1 600 SEK
Utrop1 500 SEK
Karmstolar ett par, rokokostil, 1900-talets första hälft
Slutpris1 300 SEK
Utrop1 200 SEK
Skrin på benställning, barock, 1700-talets första hälft
Slutpris1 400 SEK
Utrop800 SEK
Bord, barockstil, 1900-talets första hälft
Slutpris1 300 SEK
Utrop1 000 SEK
Taburetter ett par, rokokostil, 1900-talets första hälft
Slutpris900 SEK
Utrop800 SEK
Puderstol, rokokostil, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Utrop1 000 SEK
Bokhyllor ett par, Art Deco, 1930-tal
Slutpris3 200 SEK
Utrop3 000 SEK
Salskåp, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris1 400 SEK
Utrop2 000 SEK
Fåtölj, "GOGO/HEJ/SVEJS", Charlotte Rude & Hjördis Olsson Une för IKEA
Slutpris1 100 SEK
Utrop1 000 SEK
Kontorsstol, Pegasus, England, 1900-talets andra hälft
Slutpris900 SEK
Utrop1 000 SEK
Sideboard, 1960-tal
Sideboard, 1960-tal
Slutpris2 000 SEK
Utrop2 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft
Slutpris1 200 SEK
Utrop1 000 SEK
Vägghylla, String, 2000-tal
Vägghylla, String, 2000-tal
Slutpris800 SEK
Utrop1 000 SEK
Snedklaffssekretär, 1700-tal
Snedklaffssekretär, 1700-tal
Slutpris100 SEK
Utrop1 000 SEK
Vitrinskåp, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris1 200 SEK
Utrop1 000 SEK
Soffa, rokokostil, 1900-tal
Soffa, rokokostil, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Utrop1 000 SEK
Slagbord, allmoge, 1800-tal
Slagbord, allmoge, 1800-tal
Slutpris2 300 SEK
Utrop1 000 SEK
Bokhylla, jugend, 1900-talets början
Slutpris1 100 SEK
Utrop1 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris800 SEK
Utrop1 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris1 800 SEK
Utrop1 500 SEK
Stolar 4st, "Masters", Philippe Starck för Kartell
Slutpris1 700 SEK
Utrop1 000 SEK
Stolar 3st, "Masters", Philippe Starck för Kartell
Slutpris2 100 SEK
Utrop1 000 SEK
Fåtöljer ett par, 1900-talets andra hälft
Slutpris900 SEK
Utrop1 000 SEK
Bockbord, allmoge, 1800-tal
Bockbord, allmoge, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Utrop1 000 SEK
Skåp, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Utrop1 000 SEK
Toilettemöbel, empire, 1800-talets början
Slutpris300 SEK
Utrop1 000 SEK