- Möbler & SpeglarRensa filter

2056
Barnstolar 2st, 1900-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK

2079
Spegel, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Utrop400 SEK

2207
Speglar 3st, bl.a. 1900-talets början
Slutpris300 SEK
Utrop400 SEK

2340
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK

2345
Trappstol, 1950/60-tal
Slutpris700 SEK
Utrop400 SEK

2346
Barnstol, omkring år 1900
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK

2434
Speglar 7st, 2000-tal
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK

2507
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK

2556
Slutpris900 SEK
Utrop400 SEK

2560
Trappstol, 1950-tal
Slutpris900 SEK
Utrop400 SEK

2565
Bänk, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Utrop400 SEK

2586
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK

2598
Slutpris1 100 SEK
Utrop400 SEK

2601
Pallar och piedestaler 8 delar
Slutpris1 000 SEK
Utrop500 SEK