Stolar 2st, Leksandsmodell, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Spegel med konsolbord, rokokostil, omkring 1900-talets mitt
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK
Karmstol, Poul Volther för Farstrup, Danmark, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Utrop800 SEK
Stolar 4st, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Utrop600 SEK
Stolar 3st, omkring 1900-talets mitt
Slutpris200 SEK
Utrop500 SEK
Avrinningsbord, allmoge, 1800-tal
Slutpris900 SEK
Utrop1 000 SEK
Sjömanskista, 1900-talets början
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK
Karmstolar ett par, gustaviansk stil, 1900-talets slut
Slutpris400 SEK
Utrop500 SEK
Spegellampett, nyrokoko, 1800-tal
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Piedestaler 2st, 1900-talets andra hälft
Slutpris900 SEK
Utrop600 SEK
Slutpris600 SEK
Utrop600 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft
1272
Slutpris1 000 SEK
Utrop500 SEK
Väggskåp, jugend, 1900-talets början
Slutpris1 100 SEK
Utrop600 SEK
Stolar 6st, allmoge, 1800-tal
Stolar 6st, allmoge, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Utrop600 SEK
Pallar ett par, 1900-talets första hälft
Slutpris1 000 SEK
Utrop500 SEK
Fåtölj, 1960-tal
Fåtölj, 1960-tal
Slutpris100 SEK
Utrop500 SEK
Kryddhyllor 3st, omkring 1900-talets mitt
Slutpris900 SEK
Utrop500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Utrop400 SEK
Spegel, 1900-tal
Spegel, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets slut
Vitrinskåp, 1900-talets slut
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK
Fåtölj med fotpall, "Omtänksam", IKEA, 2000-tal
1545
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK
Marianne Welander
1617
Marianne Welander
Slutpris100 SEK
Utrop500 SEK
Vägghyllor 2st, 1900-talets andra hälft
1668
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK
Piedestal, empirestil, 1900-tal
1674
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
1675
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Tamburmajor, 1900-talets slut
1676
Tamburmajor, 1900-talets slut
Slutpris1 500 SEK
Utrop400 SEK
Möbler 2 delar, 1940-talm
Möbler 2 delar, 1940-talm
Slutpris900 SEK
Utrop500 SEK
Utemöblemang 5 delar, 2000-tal
1784
Slutpris1 200 SEK
Utrop800 SEK
Slutpris200 SEK
Utrop500 SEK
Satsbord 3 delar, rokokostil, 1900-talets första hälft
Slutpris900 SEK
Utrop400 SEK
Stolar 4st, allmoge, 17/1800-tal
Slutpris700 SEK
Utrop500 SEK
Spegel, Belgien, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK
Pottskåp, 1800-talets slut
1830
Pottskåp, 1800-talets slut
Slutpris600 SEK
Utrop400 SEK
Spelbord, 1800-talets andra hälft
1837
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Säng, allmoge, 1800-tal
1848
Säng, allmoge, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Utrop400 SEK
Spegel, rokokostil, 1900-tal
1851
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Utrop400 SEK
Fotpall, 1900-talets andra hälft
1876
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK
Pall, 1900-talets första hälft
1877
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK
Spegel, 1800-talets slut
1878
Spegel, 1800-talets slut
Slutpris1 000 SEK
Utrop500 SEK
Bordsspegel, 1800-talet andra hälft
1879
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Vikskärm, jugend, 1900-talets början
1882
Slutpris800 SEK
Utrop500 SEK
Solstolar ett par, omkring 1900-talets mitt
1890
Slutpris600 SEK
Utrop400 SEK
Spegel, 1960-tal
1980
Spegel, 1960-tal
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Tamburmajorer 2st
1985
Tamburmajorer 2st
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK
Bänk, allmoge, 18/1900-tal
1996
Bänk, allmoge, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Hyvelbänk med skruvstycke, Sjöbergs
2006
Slutpris1 100 SEK
Utrop1 500 SEK
Spelbord, nyrokoko, 1800-talets andra hälft
2011
Slutpris700 SEK
Utrop400 SEK
Trappstol, 1950/60-tal
2029
Trappstol, 1950/60-tal
Slutpris1 500 SEK
Utrop400 SEK