- Möbler & SpeglarRensa filter

Stolar 2st, Leksandsmodell, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK

Spegel med konsolbord, rokokostil, omkring 1900-talets mitt
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK

Karmstol, Poul Volther för Farstrup, Danmark, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Utrop800 SEK

Stolar 4st, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Utrop600 SEK

Stolar 3st, omkring 1900-talets mitt
Slutpris200 SEK
Utrop500 SEK

Avrinningsbord, allmoge, 1800-tal
Slutpris900 SEK
Utrop1 000 SEK

Sjömanskista, 1900-talets början
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK

Karmstolar ett par, gustaviansk stil, 1900-talets slut
Slutpris400 SEK
Utrop500 SEK

Spegellampett, nyrokoko, 1800-tal
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK

Piedestaler 2st, 1900-talets andra hälft
Slutpris900 SEK
Utrop600 SEK

Slutpris600 SEK
Utrop600 SEK

1272
Spegel, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 000 SEK
Utrop500 SEK

Väggskåp, jugend, 1900-talets början
Slutpris1 100 SEK
Utrop600 SEK

Stolar 6st, allmoge, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Utrop600 SEK

Pallar ett par, 1900-talets första hälft
Slutpris1 000 SEK
Utrop500 SEK

Fåtölj, 1960-tal
Slutpris100 SEK
Utrop500 SEK

Kryddhyllor 3st, omkring 1900-talets mitt
Slutpris900 SEK
Utrop500 SEK

Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Utrop400 SEK

Spegel, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK

Vitrinskåp, 1900-talets slut
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK

1545
Fåtölj med fotpall, "Omtänksam", IKEA, 2000-tal
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK

1617
Marianne Welander
Slutpris100 SEK
Utrop500 SEK

1668
Vägghyllor 2st, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK

1674
Piedestal, empirestil, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK

1675
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK

1676
Tamburmajor, 1900-talets slut
Slutpris1 500 SEK
Utrop400 SEK

Möbler 2 delar, 1940-talm
Slutpris900 SEK
Utrop500 SEK

1784
Utemöblemang 5 delar, 2000-tal
Slutpris1 200 SEK
Utrop800 SEK

Slutpris200 SEK
Utrop500 SEK

Satsbord 3 delar, rokokostil, 1900-talets första hälft
Slutpris900 SEK
Utrop400 SEK

Stolar 4st, allmoge, 17/1800-tal
Slutpris700 SEK
Utrop500 SEK

Spegel, Belgien, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK

1830
Pottskåp, 1800-talets slut
Slutpris600 SEK
Utrop400 SEK

1837
Spelbord, 1800-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK

1848
Säng, allmoge, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Utrop400 SEK

1851
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Utrop400 SEK

1876
Fotpall, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK

1877
Pall, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK

1878
Spegel, 1800-talets slut
Slutpris1 000 SEK
Utrop500 SEK

1879
Bordsspegel, 1800-talet andra hälft
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK

1882
Vikskärm, jugend, 1900-talets början
Slutpris800 SEK
Utrop500 SEK

1890
Solstolar ett par, omkring 1900-talets mitt
Slutpris600 SEK
Utrop400 SEK

1980
Spegel, 1960-tal
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK

1985
Tamburmajorer 2st
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK

1996
Bänk, allmoge, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK

2006
Hyvelbänk med skruvstycke, Sjöbergs
Slutpris1 100 SEK
Utrop1 500 SEK

2011
Spelbord, nyrokoko, 1800-talets andra hälft
Slutpris700 SEK
Utrop400 SEK

2029
Trappstol, 1950/60-tal
Slutpris1 500 SEK
Utrop400 SEK