- Möbler & SpeglarRensa filter

Hylla, 1090-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Utrop600 SEK

Stolar 4st, allmoge, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Utrop500 SEK

Stolar ett par, senbarock, 1700-tal
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK

Nattduksbord, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris800 SEK
Utrop400 SEK

Bokhylla i två sektioner, 1950/60-tal
Slutpris1 300 SEK
Utrop800 SEK

Fåtölj med fotpall, "Rimbo", Simo Heikkilä för IKEA, 1990-tal
Slutpris800 SEK
Utrop800 SEK

Bokhylla, 1930/40-tal
Slutpris800 SEK
Utrop600 SEK

Barstolar 4st, "Quinby", Kave Home, 2000-tal
Slutpris300 SEK
Utrop800 SEK

Bord, barockstil, omkring år 1900
Slutpris300 SEK
Utrop600 SEK

Cafémöbel 2 delar, 19/2000-tal
Slutpris700 SEK
Utrop500 SEK

Golvhörnskåp, allmoge, 17/1800-tal
Slutpris100 SEK
Utrop500 SEK

Bokhylla, 1950/60-tal
Slutpris800 SEK
Utrop800 SEK

Bord, nyrenässans, 1800-talets slut
Slutpris800 SEK
Utrop800 SEK

Tamburmajor, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK

Stolar 4st, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK

Fåtölj med fotpall, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 000 SEK
Utrop800 SEK

Slutpris700 SEK
Utrop1 000 SEK

Sybord, sengustaviansk stil, omkring år 1900
Slutpris400 SEK
Utrop500 SEK

Stolar ett par samt karmstolar ett par, barockstil, Nordiska Kompaniet, 1900-talets första hälft
Slutpris900 SEK
Utrop600 SEK

Skrivbord, omkring år 1900
Slutpris500 SEK
Utrop800 SEK

Bokhylla, 1900-talets första hälft
Slutpris800 SEK
Utrop800 SEK

Spegel med konsolbord, 1900-tal
Slutpris900 SEK
Utrop800 SEK

Hylla, tidigt 1900-tal
Slutpris800 SEK
Utrop600 SEK

Skåp, gustaviansk stil, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Utrop600 SEK

Fåtölj, 1900-talets slut
Slutpris100 SEK
Utrop500 SEK

Skrivbord, 1960-tal
Slutpris3 400 SEK
Utrop1 000 SEK

Bord, tidigt 1900-tal
Slutpris900 SEK
Utrop600 SEK

Schackbord, 1930/40-tal
Slutpris600 SEK
Utrop600 SEK

Damarbetsbord, gustaviansk stil, 1800-tal
Slutpris500 SEK
Utrop800 SEK

Salongsbord, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Utrop600 SEK

Pelarbord, nyrokoko, 1800-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Utrop600 SEK

Bokhylla, empirestil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Utrop800 SEK

Bord, allmoge, 1800-tal
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK

Skänk, allmoge, daterad 1836
Slutpris400 SEK
Utrop600 SEK

Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK

Konsolbord, 1800-talets senare del
Slutpris400 SEK
Utrop600 SEK

Matsalsmöblemang 7 delar, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 000 SEK
Utrop1 000 SEK

Slutpris1 700 SEK
Utrop500 SEK

Slutpris1 100 SEK
Utrop800 SEK

Spegel med konsolbord, 1900-talets första hälft
Slutpris800 SEK
Utrop800 SEK

Bokhyllor ett par, 1900-talets andra hälft
SlutprisInga bud
Utrop600 SEK

Tallrikshylla, allmoge, 1800-tal
Slutpris1 500 SEK
Utrop800 SEK

Hylla, 1900-talets slut
Slutpris1 200 SEK
Utrop600 SEK

Bockbord, 1900-talets första del
Slutpris900 SEK
Utrop800 SEK

Stol, 1900-talets första del
Slutpris500 SEK
Utrop600 SEK

Karmstolar 4st, Jutlandia, 2000-tal
Slutpris1 600 SEK
Utrop1 000 SEK

Stolar 3st, Leksandsmodell, Erkers, Siljansnäs
Slutpris1 400 SEK
Utrop500 SEK

Barstolar 4st samt bord, 2000-tal
Slutpris500 SEK
Utrop1 000 SEK