Leksaksbil, Marusan, Japan, 1950-tal
Slutpris2 400 SEK
Utrop1 500 SEK
Leksaksplan, Huki, "HK 542", 1950/60-tal
701
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Leksaker 8 delar, Rubber Toys, Italien
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Leksaksbilar 13st, Dinky Toys, 2000-tal
Slutpris800 SEK
Utrop500 SEK
Dockteater, Allers Familje-Journal, 1920-tal
Slutpris900 SEK
Utrop800 SEK
Byggsats, LEGO, Star Wars, 10188
Slutpris2 600 SEK
Utrop1 500 SEK
Tågsats, Fleischmann
Tågsats, Fleischmann
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK
Parti tågdetaljer, Västtyskland, 1900-talets andra hälft
1624
Slutpris200 SEK
Utrop500 SEK
Serietidningar 11st, 1950-tal
1641
Serietidningar 11st, 1950-tal
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Dockhus, Lundby, 1900-talets andra hälft
1667
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Dockhus, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Utrop400 SEK
Parti tågdetaljer
Parti tågdetaljer
Slutpris100 SEK
Utrop500 SEK
Slutpris300 SEK
Utrop400 SEK
Lekhästar 3st, Steiff
1799
Lekhästar 3st, Steiff
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK
Parti LEGO, Modulex
1855
Parti LEGO, Modulex
Slutpris600 SEK
Utrop400 SEK
Dockteater med marionettedockor 5st
1863
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Tåganläggning, bl.a. Märklin, 1900-talets mitt/första hälft
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK
Ångmaskin med tillbehör, bl.a. Wilesco
1935
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK
Parti tågdetaljer, mestadels Lima
1963
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Häften och pärmar med bokmärken 10st
2003
Slutpris1 100 SEK
Utrop500 SEK
Parti samlarbilder och bokmärken, bl.a. Disney
2021
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK
Stort parti LEGO, bl.a. Star Wars
2025
Slutpris800 SEK
Utrop2 000 SEK
Parti kasperdockor, bl.a. Steiff, Tyskland
2027
Slutpris400 SEK
Utrop500 SEK
Parti tågdetaljer
2028
Parti tågdetaljer
Slutpris1 000 SEK
Utrop500 SEK
Parti tågdetaljer, m.m.
2103
Parti tågdetaljer, m.m.
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK
Dockor 4st, Ashton Drake Gallery
2215
Slutpris700 SEK
Utrop500 SEK
Parti leksaker, mestadels omkring 1900-talets mitt
2295
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Parti äldre pussel, spel, m.m.
2296
Slutpris1 400 SEK
Utrop400 SEK
Parti äldre pussel, bl.a. Nordiska Kompaniet,
2297
Slutpris2 100 SEK
Utrop400 SEK
Äldre dockor 3 delar
2311
Äldre dockor 3 delar
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK
Parti äldre pussel och spel, 1900-talets mitt/första hälft
2478
Slutpris1 600 SEK
Utrop400 SEK
Parti äldre serietidningar och pysselböcker
2480
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK
Parti äldre spel, pussel, m.m.
2515
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Parti dockor och tillbehör
2518
Parti dockor och tillbehör
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK
Parti leksaker
2524
Parti leksaker
Slutpris100 SEK
Utrop400 SEK
Stort parti serietidningar, Fantomen, bl.a. 1970-tal
2558
Slutpris400 SEK
Utrop500 SEK
Parti träleksaker, bl.a. BRIO
2559
Parti träleksaker, bl.a. BRIO
Slutpris700 SEK
Utrop400 SEK
Parti leksaker, m.m.
2564
Parti leksaker, m.m.
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Leksaker 5 delar, bl.a. omkring 1900-talets mitt
2591
SlutprisInga bud
Utrop400 SEK