- Leksaker, technica & samlarföremålRensa filter

Leksaksbil, Marusan, Japan, 1950-tal
Slutpris2 400 SEK
Utrop1 500 SEK

701
Leksaksplan, Huki, "HK 542", 1950/60-tal
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK

Leksaker 8 delar, Rubber Toys, Italien
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK

Leksaksbilar 13st, Dinky Toys, 2000-tal
Slutpris800 SEK
Utrop500 SEK

Dockteater, Allers Familje-Journal, 1920-tal
Slutpris900 SEK
Utrop800 SEK

Byggsats, LEGO, Star Wars, 10188
Slutpris2 600 SEK
Utrop1 500 SEK

Tågsats, Fleischmann
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK

1624
Parti tågdetaljer, Västtyskland, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Utrop500 SEK

1641
Serietidningar 11st, 1950-tal
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK

1667
Dockhus, Lundby, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK

Dockhus, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Utrop400 SEK

Parti tågdetaljer
Slutpris100 SEK
Utrop500 SEK

Slutpris300 SEK
Utrop400 SEK

1799
Lekhästar 3st, Steiff
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK

1855
Parti LEGO, Modulex
Slutpris600 SEK
Utrop400 SEK

1863
Dockteater med marionettedockor 5st
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK

Tåganläggning, bl.a. Märklin, 1900-talets mitt/första hälft
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK

1935
Ångmaskin med tillbehör, bl.a. Wilesco
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK

1963
Parti tågdetaljer, mestadels Lima
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK

2003
Häften och pärmar med bokmärken 10st
Slutpris1 100 SEK
Utrop500 SEK

2021
Parti samlarbilder och bokmärken, bl.a. Disney
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK

2025
Stort parti LEGO, bl.a. Star Wars
Slutpris800 SEK
Utrop2 000 SEK

2027
Parti kasperdockor, bl.a. Steiff, Tyskland
Slutpris400 SEK
Utrop500 SEK

2028
Parti tågdetaljer
Slutpris1 000 SEK
Utrop500 SEK

2103
Parti tågdetaljer, m.m.
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK

2215
Dockor 4st, Ashton Drake Gallery
Slutpris700 SEK
Utrop500 SEK

2295
Parti leksaker, mestadels omkring 1900-talets mitt
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK

2296
Parti äldre pussel, spel, m.m.
Slutpris1 400 SEK
Utrop400 SEK

2297
Parti äldre pussel, bl.a. Nordiska Kompaniet,
Slutpris2 100 SEK
Utrop400 SEK

2311
Äldre dockor 3 delar
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK

2478
Parti äldre pussel och spel, 1900-talets mitt/första hälft
Slutpris1 600 SEK
Utrop400 SEK

2480
Parti äldre serietidningar och pysselböcker
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK

2515
Parti äldre spel, pussel, m.m.
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK

2518
Parti dockor och tillbehör
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK

2524
Parti leksaker
Slutpris100 SEK
Utrop400 SEK

2558
Stort parti serietidningar, Fantomen, bl.a. 1970-tal
Slutpris400 SEK
Utrop500 SEK

2559
Parti träleksaker, bl.a. BRIO
Slutpris700 SEK
Utrop400 SEK

2564
Parti leksaker, m.m.
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK

2591
Leksaker 5 delar, bl.a. omkring 1900-talets mitt
SlutprisInga bud
Utrop400 SEK