430 Toilettemöbel, empire, 1800-talets början

Toilettemöbel, empire, 1800-talets början
  • Toilettemöbel, empire, 1800-talets början

Fanerat i mahogny och rot. Dekorerar av bl.a. mässing. Uppsats med två lådor. Lös spegel. Sarg med en låda. Raka, avsmalnande ben.

  • Konditionsrapport:Fanerskador, fanerkompletteringar, sprickor, blekt, fläckar, delvis senare fotavslut.
  • Storlek:Höjd 122, bredd 76, djup 37

Utrop1 000 SEK
Köparprovision (inkl. moms)25%
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK