1064 Salongsbord, 1900-talets första hälft

Salongsbord, 1900-talets första hälft
  • Salongsbord, 1900-talets första hälft

Ek och alm. Svarvade ben. Tandad list. Skiva med sarg. Märkt Svensk Möbelindustri.

  • Konditionsrapport:Repor, fläckar, sprickor.
  • Storlek:Höjd 59, 105x60

Utrop600 SEK
Köparprovision (inkl. moms)25%
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK