Visitkortsställ, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Soffbord, 1900-talets slut
Soffbord, 1900-talets slut
SlutprisInga bud
Utrop500 SEK
Nattduksbord ett par, 1950/60-tal
Slutpris1 000 SEK
Utrop800 SEK
Pallar 2st, Rowac, 1900-talets första hälft
Slutpris800 SEK
Utrop1 000 SEK
Vägghörnskåp, allmoge, 1800-tal
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Fåtöljer ett par, 18/1900-tal
Fåtöljer ett par, 18/1900-tal
Slutpris100 SEK
Utrop500 SEK
Fåtöljer ett par, 18/1900-tal
Fåtöljer ett par, 18/1900-tal
Slutpris400 SEK
Utrop800 SEK
Lådfack, 18/1900-tal
Lådfack, 18/1900-tal
Slutpris1 600 SEK
Utrop1 000 SEK
Stolar 4st, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Utrop500 SEK
Pall, daterad 1981
Pall, daterad 1981
Slutpris100 SEK
Utrop400 SEK
Bänk, allmoge, 1800-tal
Bänk, allmoge, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Utrop800 SEK
Sideboard, 1950/60-tal
Sideboard, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Utrop800 SEK
Vägghylla, allmoge, 1800-tal
Vägghylla, allmoge, 1800-tal
Slutpris1 600 SEK
Utrop1 000 SEK
Parkbänksgavlar 3st, 1900-talets första del
Slutpris1 100 SEK
Utrop1 000 SEK
Slutpris1 100 SEK
Utrop1 000 SEK
Hallmöbel med spegel, Fröseke, 1960-tal
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Stolar 4st, 1950/60-tal
Stolar 4st, 1950/60-tal
Slutpris400 SEK
Utrop800 SEK
Piedestal, Asien, 1900-tal
Piedestal, Asien, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Utrop800 SEK
Blompiedestal, tidigt 1900-tal
Slutpris300 SEK
Utrop500 SEK
Barnstol, "Tripp-Trapp", Stokke, Danmark
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Bokhylla, "Facett", Bertil Fridhagen för Bodafors, 1960-tal
Slutpris200 SEK
Utrop1 500 SEK
Bokhylla, Bertil Fridhagen för Bodafors
Slutpris500 SEK
Utrop800 SEK
Stolar ett par, Lindkvists Kontorsmöbler, 1950/60-tal
Slutpris100 SEK
Utrop400 SEK
Byrå, Chippendalestil, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Utrop400 SEK
Fällbord, 1800-tal
Fällbord, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Utrop400 SEK
Skänkskåp, allmoge, daterat 1837
Slutpris200 SEK
Utrop800 SEK
Stolar ett par, senbarock, 1700-tal
Slutpris1 200 SEK
Utrop500 SEK
Karmstolar 3st, 1950/60-tal
Karmstolar 3st, 1950/60-tal
Slutpris200 SEK
Utrop500 SEK
Piedestal, empirestil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Utrop400 SEK
Vägghörnskåp, troligen England, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Utrop500 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Utrop800 SEK
Rullklaffssekretär, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Utrop800 SEK
Resegarderob, Everwear, 1900-talets början
Slutpris700 SEK
Utrop800 SEK
Hatthylla, funkis, 1940-tal
Hatthylla, funkis, 1940-tal
Slutpris600 SEK
Utrop500 SEK
Slutpris400 SEK
Utrop400 SEK
Karmstolar ett par, 1950/60-tal
Slutpris100 SEK
Utrop800 SEK
Kubbstol, 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Utrop500 SEK
Fåtöljer ett par, art deco, 1930/40-tal
Slutpris200 SEK
Utrop800 SEK
Hörnskåp, 17/1800-tal
Hörnskåp, 17/1800-tal
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Byrå, 1900-talets första del
Byrå, 1900-talets första del
Slutpris300 SEK
Utrop800 SEK
Th. D. Leeuw
Th. D. Leeuw
SlutprisInga bud
Utrop500 SEK
Christian Björn Larsen (1931-1993)
Slutpris100 SEK
Utrop500 SEK
Bordsmonter, 1900-talets andra hälft
Slutpris900 SEK
Utrop500 SEK
Bajonett, Sverige, m/1896
Bajonett, Sverige, m/1896
Slutpris500 SEK
Utrop500 SEK
Filmkamera, Paillard Bolex H16
Slutpris600 SEK
Utrop1 000 SEK
Bricka i 18k
Bricka i 18k
Slutpris800 SEK
Utrop500 SEK
Dräktdelar för barn, m.m.
Dräktdelar för barn, m.m.
Slutpris700 SEK
Utrop800 SEK
Parti tågdetaljer, Märklin
Parti tågdetaljer, Märklin
Slutpris400 SEK
Utrop500 SEK