2811
Knivset, "Exodus Collection"
Slutpris500 SEK

2812
Parti fossiler, snäckor, mineraler, m.m.
Slutpris500 SEK

2815
Akustisk gitarr, Valencia, 1972
Slutpris700 SEK

2820
Slutpris200 SEK

2824
Städ
Slutpris400 SEK

2829
Slutpris300 SEK

2853
Slutpris700 SEK

2855
Parti CD skivor
Slutpris300 SEK

2857
Slutpris300 SEK

2858
Slutpris300 SEK

2863
Hydropress, Dymatic AB
Slutpris600 SEK

2866
Trälådor 24st, 1900-talets första del
Slutpris1 300 SEK

2867
Parti LP- och EP-skivor
Slutpris100 SEK

2868
Motorcykelhjälmar 4st, Shoei
Slutpris100 SEK

2870
Radio, Telefunken, Steuergerät R205
Slutpris400 SEK

2875
Parti LP-skivor
Slutpris600 SEK

2878
Yxor 6st
Slutpris300 SEK

2879
Dammsugare, Kirby, G six performance
Slutpris400 SEK

2881
Parti verktyg
Slutpris600 SEK

2883
Kompostkvarn, Gardol GLH250SB
Slutpris600 SEK

2884
Bensindriven pump, Gebe Powerman
Slutpris1 100 SEK

2890
Bordstelefon, "Mickey Mouse", Segan Product
Slutpris300 SEK

2897
Hushållsassistent, Electrolux
Slutpris400 SEK

2907
Slutpris500 SEK

2908
Kartong med glödlampor, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK

2910
Parti CD-skivor
Slutpris400 SEK

2913
Parti vred, mestadels Rani
SlutprisInga bud

2916
Portabel högtalare, Tailgater
Slutpris100 SEK

2919
Elverktyg 2st
Slutpris300 SEK

2923
Slalomskidor ett par, Völki AC1
Slutpris400 SEK

2926
Symaskin, Husqvarna, Zig-Zag
Slutpris400 SEK

2927
Långtvingar 3st
Slutpris600 SEK

2931
Äldre hushållsassistent, Electrolux
Slutpris500 SEK

2933
Skottkärra för barn, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK

2934
Dekorstolpar 15st, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK

2938
Ljudanläggning, Sansui
Slutpris200 SEK