1847
Helmer Erik Masolle (1884-1969)
Slutpris200 SEK

1988
F.P. Nicol
Slutpris100 SEK

2056
Albin Amelin (1902-1975)
Slutpris700 SEK

2102
Kopparstick, 1900-tal
Slutpris300 SEK

2188
Grafik 7 delar, bl.a. 1800-tal
Slutpris100 SEK

2189
Parti grafik, m.m.
Slutpris300 SEK

2227
Lars Melander
SlutprisInga bud

2229
Leonard Wiedh (1866-1938)
Slutpris200 SEK

2231
Dalmålningar 2st, daterade 1972/75
Slutpris900 SEK

2241
Parti grafik
Slutpris200 SEK

2530
Curt Hamne (f.1943)
Slutpris500 SEK

2550
Åke Ahlberg
SlutprisInga bud

2589
Grafik 9 delar, bl.a. 1800-tal
Slutpris600 SEK

2628
Konst 5 delar
Slutpris300 SEK

2722
Konst 10 delar
Slutpris200 SEK

2793
Grafik 8 delar
Slutpris100 SEK

2794
Konst 10 delar
Slutpris1 500 SEK

2800
Slutpris100 SEK

2801
Parti konst och grafik
Slutpris1 200 SEK

2848
Planscher 2st, efter Rune Lindström
Slutpris300 SEK

2860
Slutpris400 SEK

2903
Tomas Mandel
SlutprisInga bud

2909
Konst 4 delar
SlutprisInga bud