2477 Parti kuriosa

Parti kuriosa
  • Parti kuriosa
  • Parti kuriosa

Emblem, Kungliga Automobil Klubben. Vas i brons, Asien, 18/1900-tal. Gipsbyst, Carl von Linné. Antika pinglor. Speldosa. Hästhuvud i försilvrad keramik, m.m.

  • Konditionsrapport:Fläckar, enstaka skador.
  • Storlek:Högsta höjd 24

Utrop500 SEK
Köparprovision (inkl. moms)25%
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK