782 Lennart Nilsson

Lennart Nilsson
  • Lennart Nilsson
  • Lennart Nilsson
  • Lennart Nilsson

Bok samt fotografi, "Livet". Signerad och numrerad, 41/100.

  • Storlek:Fotots mått 29,5x29,5

Utrop2 000 SEK
Köparprovision (inkl. moms)25%
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK