Curt Taarnvang
Slutpris100 SEK

Coccie Van Duyn
SlutprisInga bud

SlutprisInga bud

Okänd konstnär, Italien
Slutpris700 SEK

Alexander Roos
Slutpris100 SEK

1536
Brita Horn
Slutpris100 SEK

Grafiska blad 2st, bl.a. daterat 1825
Slutpris300 SEK

1570
Lennart Sand (f.1946)
Slutpris200 SEK

1571
Lennart Sand (f.1946)
Slutpris200 SEK

1572
Oidentifierad konstnär
Slutpris300 SEK

1573
Oidentifierad konstnär
Slutpris100 SEK

1575
Ingrid Almquist (1915-1993)
Slutpris300 SEK

1578
Knut Ander
Slutpris100 SEK

1589
Slutpris300 SEK

1590
Alexander Roos
Slutpris100 SEK

Stefan W. Igelström (f.1953)
Slutpris100 SEK

1618
Hugo Ståhle
Slutpris100 SEK

1637
Lars Norrman (1915-1979)
Slutpris100 SEK

1639
Waldemar Sjölander (1906-1988)
Slutpris100 SEK

1676
Göran Hahne (f.1943)
SlutprisInga bud

1689
Dag Peterson
Slutpris400 SEK

Slutpris200 SEK

Grafik 3 delar
Slutpris100 SEK

Eric Lundberg
Slutpris100 SEK

Dalmålning, 1900-tal
Slutpris500 SEK

Karl Gustaf Dahlgren
Slutpris500 SEK

1749
Max Walter Svanberg (1912-1994)
Slutpris100 SEK

1753
Bert Jonsson
Slutpris400 SEK

William Gisslander
Slutpris100 SEK

Edvin Söderström
Slutpris200 SEK

1771
Lars Norrman (1915-1979)
Slutpris300 SEK

1784
Mosaiktavla, Italien
Slutpris100 SEK

Slutpris100 SEK

Josefin Wedel (f.1958)
Slutpris100 SEK

1818
Konst 2 delar
Slutpris400 SEK

Larz Friberg (f.1918)
Slutpris100 SEK

1838
Hans Tollsten (1930-1994)
Slutpris100 SEK

1839
Hans Tollsten (1930-1994)
Slutpris500 SEK

1848
Helmer Erik Masolle (1884-1969)
Slutpris100 SEK

1870
Grafik 8 delar
Slutpris200 SEK

1873
Grafiska blad 8st, 1800-tal
Slutpris300 SEK

1907
Slutpris200 SEK

1921
Okänd konstnär, daterad (18)87
Slutpris500 SEK

1923
Hans Wigert (1932-2015)
Slutpris200 SEK

1953
Tavlor 3 delar
Slutpris200 SEK

1961
Okänd konstnär, daterad (18)98
Slutpris200 SEK

2045
Adolf Jonsson
Slutpris200 SEK

2064
Anshelm Dahl (1897-1964)
Slutpris200 SEK