689 Parti enkronor i silver, 1950/60-tal

Parti enkronor i silver, 1950/60-tal
  • Parti enkronor i silver, 1950/60-tal

  • Konditionsrapport:Slitage.
  • Vikt:6016

Utrop25 000 SEK
Köparprovision (inkl. moms)25%
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK