6 Olle Nyman (1909-1999)

22955a_8dc8c640b79fd10_med.jpeg
  • 22955a_8dc8c640b79fd10_sm.jpeg
  • 22955b_8dc8c640c338133_sm.jpeg

Olja på pannå, stilleben. Signerad.

  • Storlek:70x50

Värdering6 000 SEK
Köparprovision (inkl. moms)25%
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK