20 Golvvas, "Paprika", Anna Lisa Thomsson för Upsala Ekeby

11524a_8dc2d957baf9318_med.jpeg
  • 11524a_8dc2d957baf9318_sm.jpeg
  • 11524b_8dc22ae2c68a06a_sm.jpeg

Delvis glaserat lergods. Stämplad.

  • Skick:Mynningsspricka. Fotnagg.
  • Storlek:Höjd 52

Värdering1 500 SEK
Köparprovision (inkl. moms)25%
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK