75 Gertrud Stavling (1918-2008)

23017a_8dc8c6411a68b5a_med.jpeg
  • 23017a_8dc8c6411a68b5a_sm.jpeg
  • 23017b_8dc8c6412a7b01e_sm.jpeg

Olja på duk, "Djurfred". Signerad.

  • Storlek:66x73

Värdering3 000 SEK
Köparprovision (inkl. moms)25%
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK