303 Bokhylla, art deco, 1930-tal

Björk och bonad björk. Övre kant med intarsia. Två skjutdörrar i glas. Invändigt med två hyllor.
- Konditionsrapport:Repor, stötmärken. Skiva med fläckar och något sliten lack.
- Storlek:Höjd 110, bredd 140, djup 30
| Utrop | 3 000 SEK |
| Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
| Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |