Lowest lot number
- Toys, Technica, CollectiblesClear filters

Leksaksbil, Marusan, Japan, 1950-tal
Final bid2,400 SEK
Est1,500 SEK

701
Leksaksplan, Huki, "HK 542", 1950/60-tal
Final bid400 SEK
Est400 SEK

Leksaker 8 delar, Rubber Toys, Italien
Final bid400 SEK
Est400 SEK

Leksaksbilar 13st, Dinky Toys, 2000-tal
Final bid800 SEK
Est500 SEK

Dockteater, Allers Familje-Journal, 1920-tal
Final bid900 SEK
Est800 SEK

Byggsats, LEGO, Star Wars, 10188
Final bid2,600 SEK
Est1,500 SEK

Tågsats, Fleischmann
Final bid200 SEK
Est400 SEK

1624
Parti tågdetaljer, Västtyskland, 1900-talets andra hälft
Final bid200 SEK
Est500 SEK

1641
Serietidningar 11st, 1950-tal
Final bid500 SEK
Est500 SEK

1667
Dockhus, Lundby, 1900-talets andra hälft
Final bid500 SEK
Est500 SEK

Dockhus, 1900-talets andra hälft
Final bid100 SEK
Est400 SEK

Parti tågdetaljer
Final bid100 SEK
Est500 SEK

Final bid300 SEK
Est400 SEK

1799
Lekhästar 3st, Steiff
Final bid200 SEK
Est400 SEK

1855
Parti LEGO, Modulex
Final bid600 SEK
Est400 SEK

1863
Dockteater med marionettedockor 5st
Final bid400 SEK
Est400 SEK

Tåganläggning, bl.a. Märklin, 1900-talets mitt/första hälft
Final bid200 SEK
Est400 SEK

1935
Ångmaskin med tillbehör, bl.a. Wilesco
Final bid500 SEK
Est400 SEK

1963
Parti tågdetaljer, mestadels Lima
Final bid600 SEK
Est500 SEK

2003
Häften och pärmar med bokmärken 10st
Final bid1,100 SEK
Est500 SEK

2021
Parti samlarbilder och bokmärken, bl.a. Disney
Final bid500 SEK
Est400 SEK

2025
Stort parti LEGO, bl.a. Star Wars
Final bid800 SEK
Est2,000 SEK

2027
Parti kasperdockor, bl.a. Steiff, Tyskland
Final bid400 SEK
Est500 SEK

2028
Parti tågdetaljer
Final bid1,000 SEK
Est500 SEK

2103
Parti tågdetaljer, m.m.
Final bid300 SEK
Est500 SEK

2215
Dockor 4st, Ashton Drake Gallery
Final bid700 SEK
Est500 SEK

2295
Parti leksaker, mestadels omkring 1900-talets mitt
Final bid500 SEK
Est500 SEK

2296
Parti äldre pussel, spel, m.m.
Final bid1,400 SEK
Est400 SEK

2297
Parti äldre pussel, bl.a. Nordiska Kompaniet,
Final bid2,100 SEK
Est400 SEK

2311
Äldre dockor 3 delar
Final bid200 SEK
Est400 SEK

2478
Parti äldre pussel och spel, 1900-talets mitt/första hälft
Final bid1,600 SEK
Est400 SEK

2480
Parti äldre serietidningar och pysselböcker
Final bid200 SEK
Est400 SEK

2515
Parti äldre spel, pussel, m.m.
Final bid400 SEK
Est400 SEK

2518
Parti dockor och tillbehör
Final bid500 SEK
Est400 SEK

2524
Parti leksaker
Final bid100 SEK
Est400 SEK

2558
Stort parti serietidningar, Fantomen, bl.a. 1970-tal
Final bid400 SEK
Est500 SEK

2559
Parti träleksaker, bl.a. BRIO
Final bid700 SEK
Est400 SEK

2564
Parti leksaker, m.m.
Final bid400 SEK
Est400 SEK

2591
Leksaker 5 delar, bl.a. omkring 1900-talets mitt
Est400 SEK