Leksaksbil, Marusan, Japan, 1950-tal
Final bid2,400 SEK
Est1,500 SEK
Leksaksplan, Huki, "HK 542", 1950/60-tal
701
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Leksaker 8 delar, Rubber Toys, Italien
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Leksaksbilar 13st, Dinky Toys, 2000-tal
Final bid800 SEK
Est500 SEK
Dockteater, Allers Familje-Journal, 1920-tal
Final bid900 SEK
Est800 SEK
Byggsats, LEGO, Star Wars, 10188
Final bid2,600 SEK
Est1,500 SEK
Tågsats, Fleischmann
Tågsats, Fleischmann
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Parti tågdetaljer, Västtyskland, 1900-talets andra hälft
1624
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Serietidningar 11st, 1950-tal
1641
Serietidningar 11st, 1950-tal
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Dockhus, Lundby, 1900-talets andra hälft
1667
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Dockhus, 1900-talets andra hälft
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Parti tågdetaljer
Parti tågdetaljer
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Lekhästar 3st, Steiff
1799
Lekhästar 3st, Steiff
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Parti LEGO, Modulex
1855
Parti LEGO, Modulex
Final bid600 SEK
Est400 SEK
Dockteater med marionettedockor 5st
1863
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Tåganläggning, bl.a. Märklin, 1900-talets mitt/första hälft
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Ångmaskin med tillbehör, bl.a. Wilesco
1935
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Parti tågdetaljer, mestadels Lima
1963
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Häften och pärmar med bokmärken 10st
2003
Final bid1,100 SEK
Est500 SEK
Parti samlarbilder och bokmärken, bl.a. Disney
2021
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Stort parti LEGO, bl.a. Star Wars
2025
Final bid800 SEK
Est2,000 SEK
Parti kasperdockor, bl.a. Steiff, Tyskland
2027
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Parti tågdetaljer
2028
Parti tågdetaljer
Final bid1,000 SEK
Est500 SEK
Parti tågdetaljer, m.m.
2103
Parti tågdetaljer, m.m.
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Dockor 4st, Ashton Drake Gallery
2215
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Parti leksaker, mestadels omkring 1900-talets mitt
2295
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Parti äldre pussel, spel, m.m.
2296
Final bid1,400 SEK
Est400 SEK
Parti äldre pussel, bl.a. Nordiska Kompaniet,
2297
Final bid2,100 SEK
Est400 SEK
Äldre dockor 3 delar
2311
Äldre dockor 3 delar
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Parti äldre pussel och spel, 1900-talets mitt/första hälft
2478
Final bid1,600 SEK
Est400 SEK
Parti äldre serietidningar och pysselböcker
2480
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Parti äldre spel, pussel, m.m.
2515
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Parti dockor och tillbehör
2518
Parti dockor och tillbehör
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Parti leksaker
2524
Parti leksaker
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Stort parti serietidningar, Fantomen, bl.a. 1970-tal
2558
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Parti träleksaker, bl.a. BRIO
2559
Parti träleksaker, bl.a. BRIO
Final bid700 SEK
Est400 SEK
Parti leksaker, m.m.
2564
Parti leksaker, m.m.
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Leksaker 5 delar, bl.a. omkring 1900-talets mitt
2591
Est400 SEK