21 Bestickuppsättning i silver, "Tornedal"

17481a_8dc5de64d7fd3ad_med.jpeg
  • 17481a_8dc5de64d7fd3ad_sm.jpeg
  • 17481a_8dc5ae62e53bcef_sm.jpeg

Med graverad dekor. Bordsgafflar 12st, bordsknivar 12st, bordsskedar 12st, smörgåsgafflar 12st, smörgåsknivar 12st, kaffeskedar 12st samt tårtspade. Knivarnas blad i rostfritt stål.

  • Skick:Bruksslitage, repor.
  • Storlek:Knivarnas längd 22, vikt exklusive knivar 1429g., knivarnas vikt 1622g.

Värdering8 000 SEK
Köparprovision (inkl. moms)25%
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK