Kandelabrar ett par, empirestil, 18/1900-tal Thumbnail 1 Thumbnail 2 Thumbnail 3 Thumbnail 4 Thumbnail 5 Thumbnail 6 Thumbnail 7

Kandelabrar ett par, empirestil, 18/1900-tal

REALTID
Förgylld och patinerad brons. För fem ljus vardera. Stommar i form av bevingade kvinnor. Några ljusarmar med bristningar/lagningar, en ljusarm lös. Något sneda. (Höjd 69)
Slutpris
10 500 kr
Slutpris
10 500 kr
Budhistorik
1 Bud
Visa alla
F
02 maj
20:49:20
10 500,00 kr
F
02 May
20:49:20
10 500,00 kr
Alla föremål är i CEST