Fåtöljer ett par, rokokostil, 1900-tal
Final bid800 SEK
Est1,000 SEK
Sekretär, rokokostil, 1900-tal
Final bid1,500 SEK
Est1,000 SEK
Skåp, Kina, 1900-tal
Skåp, Kina, 1900-tal
Final bid2,000 SEK
Est1,000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Final bid1,000 SEK
Est1,000 SEK
Barskåp, Kina, 1900-tal
Barskåp, Kina, 1900-tal
Final bid1,300 SEK
Est1,000 SEK
Cafémöbel 3 delar, 19/2000-tal
Final bid1,300 SEK
Est800 SEK
Bord, allmoge, 1800-tal
Bord, allmoge, 1800-tal
Final bid1,100 SEK
Est800 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Final bid400 SEK
Est600 SEK
Nattduksbord ett par, omkring 1900-talets mitt
Final bid1,000 SEK
Est800 SEK
Matbord, 1950/60-tal
Matbord, 1950/60-tal
Final bid2,200 SEK
Est800 SEK
Bänk, modell 153B, Alvar Aalto för Aartek, 2009
Final bid3,200 SEK
Est1,500 SEK
Matbord, 1950/60-tal
Matbord, 1950/60-tal
Final bid800 SEK
Est1,500 SEK
Fåtölj, "Duxello", DUX, 1950/60-tal
Final bid1,100 SEK
Est1,000 SEK
Schackbord, omkring 1800-talets mitt
Final bid1,500 SEK
Est500 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Final bid1,700 SEK
Est800 SEK
Underrede till biblioteksbord, barockstil, 1800-tal
Final bid1,700 SEK
Est1,000 SEK
Byrå, Ove Feuk för Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft
Final bid800 SEK
Est1,000 SEK
Final bid1,300 SEK
Est1,000 SEK
Kommod, 1900-talets början
Kommod, 1900-talets början
Final bid1,800 SEK
Est1,000 SEK
Stol, sengustavianskt Stockholmsarbete, omkring år 1800
Final bid600 SEK
Est1,000 SEK
Väggvitrinskåp, Åmells Möbler, 1900-talets slut
Final bid400 SEK
Est1,000 SEK
Konsolbord, rokokostil, 1900-tal
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Stolar 4st, Bauhaus-modell, Italien, 1900-talets andra hälft
Final bid1,300 SEK
Est1,000 SEK
Sortimentskåp, 1900-talets första hälft
Final bid1,000 SEK
Est1,000 SEK
Satsbord 3 delar, omkring 1900-talets mitt
Final bid300 SEK
Est800 SEK
Soffa, Hämeen Kalustaja Ky, Lahti, Finland, 1900-talets andra hälft
Final bid700 SEK
Est1,000 SEK
Blombord, funkis, 1940-tal
Blombord, funkis, 1940-tal
Final bid400 SEK
Est800 SEK
Slagbord, allmoge, 1800-tal
Slagbord, allmoge, 1800-tal
Final bid600 SEK
Est1,000 SEK
Biblioteksbord, 1900-talets första hälft
Final bid100 SEK
Est1,000 SEK
Fåtölj, "Karlstad", IKEA, 1900-talets slut
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Månbord, 1800-talets slut
Månbord, 1800-talets slut
Final bid900 SEK
Est1,000 SEK
Paraplyställ, Bruka Design, 2000-tal
799
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Spegel med lampetter ett par, 1900-talets första hälft
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Spegel, 17/1800-tal
Spegel, 17/1800-tal
Final bid2,400 SEK
Est800 SEK
Spegel, empire, 1800-talets första del
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Stolar 4st, sengustavianska provinsarbeten, 1800-talets första hälft
Final bid700 SEK
Est600 SEK
Sängbord, gustavianskt provinsarbete, 1800-talets första del
Final bid700 SEK
Est600 SEK
Bänk, jugend, 1900-talets början
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Stolar ett par samt bord, rokokostil, 1900-tal
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Spegel, rokokostil, 2000-tal
Spegel, rokokostil, 2000-tal
Final bid600 SEK
Est1,000 SEK
Vitrinskåp, rokokostil, 1900-tal
Final bid1,200 SEK
Est800 SEK
Vitrinskåp, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Piedestal, empirestil, 1900-tal
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Bord, Asien, 1900-tal
Bord, Asien, 1900-tal
Final bid700 SEK
Est800 SEK
Spegel, rokokostil, 2000-tal
Spegel, rokokostil, 2000-tal
Final bid1,000 SEK
Est1,500 SEK
Bord ett par, nyrenässans, 1800-talets slut
Final bid2,700 SEK
Est600 SEK
Fristörstol, 1900-talets andra hälft
Final bid300 SEK
Est800 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Final bid600 SEK
Est500 SEK