Lowest lot number
- Furniture & MirrorsClear filters

2056
Barnstolar 2st, 1900-talets andra hälft
Final bid400 SEK
Est400 SEK

2079
Spegel, 1900-talets andra hälft
Final bid300 SEK
Est400 SEK

2207
Speglar 3st, bl.a. 1900-talets början
Final bid300 SEK
Est400 SEK

2340
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Final bid500 SEK
Est400 SEK

2345
Trappstol, 1950/60-tal
Final bid700 SEK
Est400 SEK

2346
Barnstol, omkring år 1900
Final bid200 SEK
Est400 SEK

2434
Speglar 7st, 2000-tal
Final bid300 SEK
Est500 SEK

2507
Final bid400 SEK
Est400 SEK

2556
Final bid900 SEK
Est400 SEK

2560
Trappstol, 1950-tal
Final bid900 SEK
Est400 SEK

2565
Bänk, 1900-talets andra hälft
Final bid300 SEK
Est400 SEK

2586
Final bid500 SEK
Est400 SEK

2598
Final bid1,100 SEK
Est400 SEK

2601
Pallar och piedestaler 8 delar
Final bid1,000 SEK
Est500 SEK