Lowest lot number
- Furniture & MirrorsClear filters

Hylla, 1090-talets andra hälft
Final bid500 SEK
Est600 SEK

Stolar 4st, allmoge, 1800-tal
Final bid100 SEK
Est500 SEK

Stolar ett par, senbarock, 1700-tal
Final bid600 SEK
Est500 SEK

Nattduksbord, jugend, tidigt 1900-tal
Final bid800 SEK
Est400 SEK

Bokhylla i två sektioner, 1950/60-tal
Final bid1,300 SEK
Est800 SEK

Fåtölj med fotpall, "Rimbo", Simo Heikkilä för IKEA, 1990-tal
Final bid800 SEK
Est800 SEK

Bokhylla, 1930/40-tal
Final bid800 SEK
Est600 SEK

Barstolar 4st, "Quinby", Kave Home, 2000-tal
Final bid300 SEK
Est800 SEK

Bord, barockstil, omkring år 1900
Final bid300 SEK
Est600 SEK

Cafémöbel 2 delar, 19/2000-tal
Final bid700 SEK
Est500 SEK

Golvhörnskåp, allmoge, 17/1800-tal
Final bid100 SEK
Est500 SEK

Bokhylla, 1950/60-tal
Final bid800 SEK
Est800 SEK

Bord, nyrenässans, 1800-talets slut
Final bid800 SEK
Est800 SEK

Tamburmajor, 1900-talets andra hälft
Final bid300 SEK
Est500 SEK

Stolar 4st, 1900-talets andra hälft
Final bid300 SEK
Est500 SEK

Fåtölj med fotpall, 1900-talets andra hälft
Final bid1,000 SEK
Est800 SEK

Final bid700 SEK
Est1,000 SEK

Sybord, sengustaviansk stil, omkring år 1900
Final bid400 SEK
Est500 SEK

Stolar ett par samt karmstolar ett par, barockstil, Nordiska Kompaniet, 1900-talets första hälft
Final bid900 SEK
Est600 SEK

Skrivbord, omkring år 1900
Final bid500 SEK
Est800 SEK

Bokhylla, 1900-talets första hälft
Final bid800 SEK
Est800 SEK

Spegel med konsolbord, 1900-tal
Final bid900 SEK
Est800 SEK

Hylla, tidigt 1900-tal
Final bid800 SEK
Est600 SEK

Skåp, gustaviansk stil, 1800-tal
Final bid300 SEK
Est600 SEK

Fåtölj, 1900-talets slut
Final bid100 SEK
Est500 SEK

Skrivbord, 1960-tal
Final bid3,400 SEK
Est1,000 SEK

Bord, tidigt 1900-tal
Final bid900 SEK
Est600 SEK

Schackbord, 1930/40-tal
Final bid600 SEK
Est600 SEK

Damarbetsbord, gustaviansk stil, 1800-tal
Final bid500 SEK
Est800 SEK

Salongsbord, 1900-talets första hälft
Final bid600 SEK
Est600 SEK

Pelarbord, nyrokoko, 1800-talets andra hälft
Final bid500 SEK
Est600 SEK

Bokhylla, empirestil, 1900-tal
Final bid100 SEK
Est800 SEK

Bord, allmoge, 1800-tal
Final bid600 SEK
Est500 SEK

Skänk, allmoge, daterad 1836
Final bid400 SEK
Est600 SEK

Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid400 SEK
Est400 SEK

Konsolbord, 1800-talets senare del
Final bid400 SEK
Est600 SEK

Matsalsmöblemang 7 delar, 1900-talets andra hälft
Final bid1,000 SEK
Est1,000 SEK

Final bid1,700 SEK
Est500 SEK

Final bid1,100 SEK
Est800 SEK

Spegel med konsolbord, 1900-talets första hälft
Final bid800 SEK
Est800 SEK

Bokhyllor ett par, 1900-talets andra hälft
Est600 SEK

Tallrikshylla, allmoge, 1800-tal
Final bid1,500 SEK
Est800 SEK

Hylla, 1900-talets slut
Final bid1,200 SEK
Est600 SEK

Bockbord, 1900-talets första del
Final bid900 SEK
Est800 SEK

Stol, 1900-talets första del
Final bid500 SEK
Est600 SEK

Karmstolar 4st, Jutlandia, 2000-tal
Final bid1,600 SEK
Est1,000 SEK

Stolar 3st, Leksandsmodell, Erkers, Siljansnäs
Final bid1,400 SEK
Est500 SEK

Barstolar 4st samt bord, 2000-tal
Final bid500 SEK
Est1,000 SEK