Hylla, 1090-talets andra hälft
Final bid500 SEK
Est600 SEK
Stolar 4st, allmoge, 1800-tal
Stolar 4st, allmoge, 1800-tal
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Stolar ett par, senbarock, 1700-tal
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Nattduksbord, jugend, tidigt 1900-tal
Final bid800 SEK
Est400 SEK
Bokhylla i två sektioner, 1950/60-tal
Final bid1,300 SEK
Est800 SEK
Fåtölj med fotpall, "Rimbo", Simo Heikkilä för IKEA, 1990-tal
Final bid800 SEK
Est800 SEK
Bokhylla, 1930/40-tal
Bokhylla, 1930/40-tal
Final bid800 SEK
Est600 SEK
Barstolar 4st, "Quinby", Kave Home, 2000-tal
Final bid300 SEK
Est800 SEK
Bord, barockstil, omkring år 1900
Final bid300 SEK
Est600 SEK
Cafémöbel 2 delar, 19/2000-tal
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Golvhörnskåp, allmoge, 17/1800-tal
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Final bid800 SEK
Est800 SEK
Bord, nyrenässans, 1800-talets slut
Final bid800 SEK
Est800 SEK
Tamburmajor, 1900-talets andra hälft
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Stolar 4st, 1900-talets andra hälft
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Fåtölj med fotpall, 1900-talets andra hälft
Final bid1,000 SEK
Est800 SEK
Final bid700 SEK
Est1,000 SEK
Sybord, sengustaviansk stil, omkring år 1900
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Stolar ett par samt karmstolar ett par, barockstil, Nordiska Kompaniet, 1900-talets första hälft
Final bid900 SEK
Est600 SEK
Skrivbord, omkring år 1900
Skrivbord, omkring år 1900
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Bokhylla, 1900-talets första hälft
Final bid800 SEK
Est800 SEK
Spegel med konsolbord, 1900-tal
Final bid900 SEK
Est800 SEK
Hylla, tidigt 1900-tal
Hylla, tidigt 1900-tal
Final bid800 SEK
Est600 SEK
Skåp, gustaviansk stil, 1800-tal
Final bid300 SEK
Est600 SEK
Fåtölj, 1900-talets slut
Fåtölj, 1900-talets slut
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Skrivbord, 1960-tal
Skrivbord, 1960-tal
Final bid3,400 SEK
Est1,000 SEK
Bord, tidigt 1900-tal
Bord, tidigt 1900-tal
Final bid900 SEK
Est600 SEK
Schackbord, 1930/40-tal
Schackbord, 1930/40-tal
Final bid600 SEK
Est600 SEK
Damarbetsbord, gustaviansk stil, 1800-tal
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Salongsbord, 1900-talets första hälft
Final bid600 SEK
Est600 SEK
Pelarbord, nyrokoko, 1800-talets andra hälft
Final bid500 SEK
Est600 SEK
Bokhylla, empirestil, 1900-tal
Final bid100 SEK
Est800 SEK
Bord, allmoge, 1800-tal
Bord, allmoge, 1800-tal
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Skänk, allmoge, daterad 1836
Skänk, allmoge, daterad 1836
Final bid400 SEK
Est600 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Konsolbord, 1800-talets senare del
Final bid400 SEK
Est600 SEK
Matsalsmöblemang 7 delar, 1900-talets andra hälft
Final bid1,000 SEK
Est1,000 SEK
Final bid1,700 SEK
Est500 SEK
Final bid1,100 SEK
Est800 SEK
Spegel med konsolbord, 1900-talets första hälft
Final bid800 SEK
Est800 SEK
Bokhyllor ett par, 1900-talets andra hälft
Est600 SEK
Tallrikshylla, allmoge, 1800-tal
Final bid1,500 SEK
Est800 SEK
Hylla, 1900-talets slut
Hylla, 1900-talets slut
Final bid1,200 SEK
Est600 SEK
Bockbord, 1900-talets första del
Final bid900 SEK
Est800 SEK
Stol, 1900-talets första del
Stol, 1900-talets första del
Final bid500 SEK
Est600 SEK
Karmstolar 4st, Jutlandia, 2000-tal
Final bid1,600 SEK
Est1,000 SEK
Stolar 3st, Leksandsmodell, Erkers, Siljansnäs
Final bid1,400 SEK
Est500 SEK
Barstolar 4st samt bord, 2000-tal
Final bid500 SEK
Est1,000 SEK