1064 Salongsbord, 1900-talets första hälft

Salongsbord, 1900-talets första hälft
  • Salongsbord, 1900-talets första hälft

Ek och alm. Svarvade ben. Tandad list. Skiva med sarg. Märkt Svensk Möbelindustri.

  • Condition:Repor, fläckar, sprickor.
  • Dimensions:Höjd 59, 105x60

Estimate600 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)25%
Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK