1534 Ljudanläggning, mestadels Canton

Ljudanläggning, mestadels Canton
  • Ljudanläggning, mestadels Canton

Högtalare 2st GLE 490, fronthögtalare GLE 455, bakhögtalare GLE 420, vägghögtalare 2st GLE 410, förstärkare TX-SR607, sub 2st, mediaspelare Antec samt multifjärr Harmony One.

  • Condition:Slitage, fläckar, märken, bl.a. med ytskador.

Estimate2,000 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)25%
Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK