1223 Arthur Percy (1886-1976)

Arthur Percy (1886-1976)
  • Arthur Percy (1886-1976)
  • Arthur Percy (1886-1976)

Teckning, "Ingrid". Signerad och daterad 1924. Inramad.

  • Dimensions:38x29

Estimate500 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)25%
Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK