6 Skulptur, Björn Trägårdh för firma Svenskt Tenn, troligen 1982

19248a_8dc6b6750fff812_med.jpeg
  • 19248a_8dc6b6750fff812_sm.jpeg
  • 19248b_8dc6b6751c00cc0_sm.jpeg
  • 19248c_8dc6b6752839587_sm.jpeg

Tenn. I form av elefant. Stämplad.

  • Condition:Mindre ytslitage.
  • Dimensions:Höjd 10

Estimate8,000 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)25%
Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK